- Strona główna
- Choroby
- Objawy
- Operacje
- Galeria
- Słownik terminów
- Konsultacje
- Sklep
- Katalog lekarzy
- Kontakt
Brak erekcji po odblokowaniu Clomifenem
Brak erekcji po stosowaniu sterydów anabolicznych i odblokowaniu Clomifenem
Jestem po cyklu sterydowym 40 ml testostronu propionatu - 100 mg/ml z zastosowalem w celu odblokowania jąder i przysadki 10000 ui HCG pregnyl i około 40 tabletek Clomifenu. Mam problemy z erekcją od około 3 tygodni. Nie miewam rannego wzwodu. Nie wiem co robic?
Odpowiedź zespołu eUrologia.pl
Koniecznie należy zaprzestać stosowania jakichkolwiek leków. Proszę wykonać badania testosteron, prolaktyna, betaHCG i udać się do endokrynologa.
Polecane artykuły
Polecane filmy
Przezcewkowa resekcja prostaty - TURP. Operacyjne leczenie BPH.
Laparoskopowa prostatektomia radykalna - leczenie raka gruczołu krokowego.
TOT - taśmowa operacja nietrzymania moczu u mężczyzn. Leczenie nietrzymania moczu - TOT.







Wyślij do nas materiały
Dodaj do ulubionych
Miękka kulka obok jądra w mosznie





