Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x

Eurologia

Dzisiaj jest: środa, 24 kwiecień 2019 r.
Jesteś tutaj: Strona główna FAQ

Niebieskie widzenie po leku Viagra

A
A
A

Niebieskie widzenie po leku Viagra

Wczoraj zażyłem lek Viagra 100 mg na poprawę wzwodu podczas stosunku. Po zażyciu leku pojawiły się problemy z widzeniem - miałem wrażenie niebieskiej poświaty. Czy zastosowanie Viagry mogło mieć wpływ na problemy z percepcją kolorów - widzenie na niebiesko?

Viagra 100 mg - zaburzenia widzenia kolorów

Odpowiedź zespołu eUrologia.pl

Viagra jest lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczczyn. Podstawowym składnikiem leku jest inhibitor fosfodiesterazy 5 - sildenafil, który może powodować zahamowanie fosfodiesterazy 6 - enzymu występującego w siatkówce. Zablokwanie fosfodiesterazy 6 może skutkować widzeniem na niebiesko i innymi zaburzeniami percepcji kolorów. Vięcej informacji można znaleźć w dziale: Viagra - ulotka.

Polecane artykuły

Polecane filmy





eUrologia TV

TURP - przezcewkowa resekcja gruczołu krokowego. Nazwa pochodzi od pierwszych liter angielskiej nazwy zabiegu - transurethral resection of prostate.

Nefrektomia laparoskopowa - operacja laparoskopowego usunięcia prawej nerki.

Kroczowa prostatektomia raka gruczołu krokowego - leczenie operacyjne raka prostaty.

TURBT - Transurethral resection of bladder tumour. Przezcewkowa resekcja guza.

Operacja przedstawiająca eksplorację moszny u pacjenta ze skrętem jądra.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zawsze najświeższe informacje na swoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera.