Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x

Eurologia

Dzisiaj jest: środa, 17 czerwca 2026 r.
Jesteś tutaj: Strona główna FAQ

Biały osad na penisie - grzybica?

A
A
A

Mam problemy z penisem...

Od kilku tygodni zauważyłem, że na moim penisie pojawia się biały osad, przypomina on złuszczoną, nawilżoną skórę. Osad schodzi gdy myję penisa, lecz po kilku godz pojawia się na nowo. Podczas stosunku strasznie boli mnie prawa strona (tam gdzie biały osad pojawia się najczęściej). Czy jest to grzybica?? Jak ją leczyć ?? proszę o pomoc...

Odpowiedź zespołu eUrologia.pl

Polecane artykuły

Polecane filmy





eUrologia TV

Rozcięcie zwężenia cewki moczowej - urethrotomia optica interna - operacja zwężenia cewki.

E. coli - Escherichia coli - pałeczka okrężnicy - animacja przedstawiająca bakterię.

Przetoka nerkowa - sposób założenia drenu nefrostomijnego.

USG pęcherza moczowego. Pełen pęcherz moczowy - obraz USG.

TURP - przezcewkowa resekcja stercza - operacyjne leczenie łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zawsze najświeższe informacje na swoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera.