- Strona główna
- Choroby
- Objawy
- Operacje
- Galeria
- Słownik terminów
- Konsultacje
- Sklep
- Katalog lekarzy
- Kontakt
FAQ
Choroby
Zabiegi urologiczne
Diagnostyka
Na skróty
Pytania
Biały osad na penisie - grzybica?
Mam problemy z penisem...
Od kilku tygodni zauważyłem, że na moim penisie pojawia się biały osad, przypomina on złuszczoną, nawilżoną skórę. Osad schodzi gdy myję penisa, lecz po kilku godz pojawia się na nowo. Podczas stosunku strasznie boli mnie prawa strona (tam gdzie biały osad pojawia się najczęściej). Czy jest to grzybica?? Jak ją leczyć ?? proszę o pomoc...
Odpowiedź zespołu eUrologia.pl
Polecane artykuły
Polecane filmy
Najchętniej czytane artykuły
FAQ
eUrologia TV
Rozcięcie zwężenia cewki moczowej - urethrotomia optica interna - operacja zwężenia cewki.
E. coli - Escherichia coli - pałeczka okrężnicy - animacja przedstawiająca bakterię.
TURP - przezcewkowa resekcja stercza - operacyjne leczenie łagodnego przerostu gruczołu krokowego.
Przypadki kliniczne
- Wodonercze u pacjenta z moczowodem przebiegającym poza żyłą główną dolną
- Samoistna perforacja miedniczki nerkowej
- Obustronne roponercze w przebiegu kamicy pęcherza moczowego
- Kamica kikuta moczowodu jako rzadka przyczyna ropomoczu po nefrektomii
- Guz nerki podkowiastej - leczenie operacyjne







Wyślij do nas materiały
Dodaj do ulubionych
Czy mam za krótkie wędzidełko napletkowe?





