Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x

Eurologia

Dzisiaj jest: poniedziałek, 08 czerwca 2026 r.
Jesteś tutaj: Strona główna FAQ

Ból przy ściąganiu napletka - maść

A
A
A

Ból przy ściąganiu napletka - maść

Mam 26 lat i podczas erekcji mam bol przy sciaganiu napletka a w stanie spoczynku nie ma bolu czy wystarczy jakas masc jak tak to jaka czy nalezalo by sie udac do lekarza urologa ? Dziekuje bardzo za pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedź zespołu eUrologia.pl

Polecane artykuły

Polecane filmy





eUrologia TV

Samobadanie jako profilaktyka raka jądra. Zapobieganie rakowi jądra.

Przerost stercza - leczenie zielonym laserem

Częściowe usunięcie nerki robotem da Vinci. Nefrektomia częściowa - NSS.

Operacja laparoskopowa żylaków powrózka nasiennego. Żylaki - ligatura venae et arteriae spermaticae.

TURT - inaczej TURBT - przezcewkowa resekcja guza pęcherza moczowego.

Newsletter
Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zawsze najświeższe informacje na swoją skrzynkę e-mail?
Zapisz się do naszego newslettera.