Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak wytrysku po usunięciu kamieni nerkowych
Autor Wiadomość
Pawel 

Wysłany: 2014-07-23, 10:13   Brak wytrysku po usunięciu kamieni nerkowych

Witam mam 28 lat i jestem po drugim zabiegu usunięcia kamieni nerkowych. Drugim ponieważ pierwszy się nie powiódł z powodu zbyt wąskiego moczowodu co doprowadziło do zamontowania cewnika DJ. Między pierwszym a drugim zabiegiem tylko gdy przestało boleć współżyłem z moją kobietą bez żadnych nawet najmniejszych problemów. Brak jakichkolwiek problemów ze wzwodem i wytryskiem. Drugi zabieg odbył się 9 dni temu. Gdy ustał ból i naszła ochota spróbowałem. I nic zero wytrysku podczas masturbacji (ponieważ moja kobieta wyjechała za granicę do pracy nie próbowałem jeszcze współżycia). Proszę o pomoc sytuacja psychicznie strasznie mnie gnębi. Czy powinienem pójść z tym do lekarza czy efekty tego zabiegu usunięcia kamieni w końcu miną i będę miał tak obfity wytrysk jak do tej pory czy może są jakieś leki lub suplementy diety które pomogą przywrócić sytuacje z przed zabiegu?

Livestrong 

Wysłany: 2014-10-07, 13:58   

9 dni to stosunkowo krótki czas po zabiegu. Jeśli brak wytrysku będzie utrzymywał się po kilku tygodniach od operacji to należy zgłosić się do lekarza.

Odpowiedz do tematu