Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgrubienia w mosznie pod i nad lewym jądrem a prostata
Autor Wiadomość
kakarusu 

Wysłany: 2013-12-27, 20:34   Zgrubienia w mosznie pod i nad lewym jądrem a prostata

Witam. Mam 29 lat i jak nigdy nie zdarzyło mi się chorować to ostatnio mam problemy z prostatą.
Mianowicie od jakiegoś czasu pojawiły mi się dziwne zgrubienia w mosznie, nie w jądrze, tylko nad i pod jądrem. Wszystkie żyłki w środku pogrubiły się. Rzadko to boli, ale czuję że mam to wszystko w środku grubsze. Urolog stwierdził że jest to zapalenie prostaty a te zgrubienia to bakterie. leczy mnie już od ok 4 miesięcy. Cały czas antybiotyki różnego rodzaju a owe zgrubienia wcale nie znikają. Ostatnio prostata się powiększyła i biorę gentamecyne + olfen i neolin coś w tym stylu. Czy ktoś chorował na podobne schorzenie? Zaczynam się zastanawiać czy urolog dobrze mnie leczy, czy to po prostu jest takie ciężkie do wyleczenia i czy te zgrubienia w mosznie są uzależnione od prostaty?

Livestrong 

Wysłany: 2014-02-13, 20:51   

USG moszny powinno dać odpowiedź czym są zmiany wyczuwalne w mosznie.

kakarusu 

Wysłany: 2014-09-16, 15:30   

Livestrong napisał/a:
USG moszny powinno dać odpowiedź czym są zmiany wyczuwalne w mosznie.

USG moszny nic nie pokazuje, natomiast usg brzucha wskazuje ze prostata, caly czas sie zmienjsza i powieksza. JUz od ponad roku walcze, wale antybiotyki i nic. TEraz kolejna porcja antybiotykow przedemna. Puki co, przechodzi na chwile i po czasie wraca, prostata znowu sie powieksza. tragedia

Odpowiedz do tematu