Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapalenie cewki moczowej - kiedy zadziała antybiotyk?
Autor Wiadomość
nodzer 

Wysłany: 2012-03-20, 19:45   Zapalenie cewki moczowej - kiedy zadziała antybiotyk?

Witam!

Jestem facetem(od razu zaznaczam, bo to chyba dość istotne w przypadku problemów z układem moczowym). Od około tygodnia mam ciągłe parcie na pęcherz i takie ciągłe uczucie niedosikania(po oddaniu moczu ciągle czuje jakby jakieś kropelki zostały u wylotu cewki i zdarza się, że po prostu faktycznie taka kropelka wyciska się z cewki do majtek). Wylot cewki wydaje mi się jakby lekko opuchnięty, był też zaczerwieniony choć dziś jakby mniej. Ciągle chce mi się sikać, wstaje po dwa razy w nocy, choć raczej mnie nie boli przy sikaniu obecnie za bardzo tylko to ciągłe "mierzwienie" w członku, jakby tam nieustannie był mocz. Strasznie to uciążliwe, byłem u lekarza pierwszego konatktu, Pani doktor przepisała mi antybiotyk Ciprinol, używam dziś drugi dzień, mam pytanie, czy to możliwe, że wciąż nie widać poprawy, tzn kiedy taki antybiotyk powinien zadziałać?

GregoryH 

Wysłany: 2017-03-05, 23:21   Po jakim czasie ustąpią objawy zapalenia prostaty i cewki

Objawy mogą sugerować zapalenie prostaty. Czas ustępowania objawów waha się od kilku dni do kilku tygodni.

Odpowiedz do tematu