Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ziarnina przy urostomii i zapadanie wstawki jelitowej
Autor Wiadomość
majka19824 

Wysłany: 2013-12-23, 21:09   Ziarnina przy urostomii i zapadanie wstawki jelitowej

Hejka wszystkim

Mam taki problem od 2005 roku mam urostomię wykonaną metodą Brickera. Wszystko do tej pory było ok, no prawie. Często miałam dzikie mięsko (ziarnina się chyba fachowo to nazywa czy coś takiego?) musieli mi to na oddziale przypalać takim specyfikiem który potem robił się czarny. Przez pewien czas pomagało teraz już nie. W dodatku brickerek zrobił się wklęsły. Jako że mam w ogóle na około nie równo mimo używania past uszczelniających -płytki typu wklęsłe odpadają. Siostra stomijna stwierdziła, że koszmarnie mi się już na dół wciągnęło i fajnie jakby to profesor operował razem z tym mięskiem. Tylko, właśnie nie wiem na czym polega taka operacja i jakie są jej skutki. Ja bym poszła enty raz pod ten nóż jak wyjścia bym nie miała choć wiem że potem wymiotuję jak kot i potrafię uwięzić się na miesiąc w szpitalu :-( Nie wiem czy tu mózgowe porażenie dziecięce ma coś do wciągnięcia urostomii. W każdym razie jakby jakaś życzliwa dusza coś na ten temat wiedziała proszę napisać tu, @ lub PW. Dziękuję.

Odpowiedz do tematu