Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaczerwienienie i powiększające się ujście cewki moczowej
Autor Wiadomość
MikeDuck 

Wysłany: 2018-07-01, 11:49   Zaczerwienienie i powiększające się ujście cewki moczowej

Witam, od prawie roku mam problem z penisem a mianowicie jest zaczerwieniony na górze i powiększa mi się coraz bardziej ujście cewki moczowej. Zaczęło się od tego że go ubrudzilem w kurzu, dwa dni później wyskoczył mi plamy białe więc kupiłem clotrimazolum i flucoflast pomogło na parę dni, po 4 dniach penis za za się czerwienić na górze, zaczęło szczypac. Poszedlem więc do dermatologa przepisała mi orungal, wybrałem go pół bo dobrze się czułem chodź zaczerwieniony był nadal, po 2 dniach zaczęło mnie strasznie piec więc wybrałem go do końca. Po skończeniu brania orungal ból i pieczenie było nie do wytrzymania, byłem aktualnie za granicą więc tam poszedłem do lekarza, kazał mi moczyc go w czarnej Cherbacie zimnej 2 razy dziennie i używać maść epipevinsone nic nie pomogło, zjechalem po miesiącu do Polski, dostałem od urolog xyvelam 500 przez 10 dni Mac mirror, uromaste w saszetkach i multiuri, to mi pomógł na jakiś tydzień nawet zaczerwienienie znikło na jakiś czas, później dostałem masę leków długo by pisać ale najbardziej mi pomógł metrodinazol wyglądało po nim wszystko będzie dobrze a jednak nie. Brałem go 2 razy i zastanawiam się czy jeszcze raz go nie wziąść bo jestem za granicą a mam tylko te tabletki, mój wenerolog każe mi aby smarować maściami vitella belcura i fucibet, nie wierzy mi że powiększa mi się ujście cewki dodam że we wszystkich badaniach jakie robiłem to w wymaz ach z cewki mi wychodziły źle bakterie w 1 wymaz ie klebsiella pneumoniane w 2 enterobacter cloae na to dastalem 3 miesiące tam cipronex nic nie pomógł a ostatnio 2 tygodnie temu wyszła mi klebsiella oxycota. Proszę o pomoc!

Odpowiedz do tematu