Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
wizyta u urologa - gdzie?
Autor Wiadomość
jan.mid 

Wysłany: 2019-06-28, 10:34   wizyta u urologa - gdzie?

Witajcie od pewnego czasu borykam się z dolegliwościami przy oddawaniu moczu, mam wrażenie niepełnego oddania, ogólnie lekki dyskomfort... Niby nic wielkiego ale czuję że coś jest nie tak. Próbowałem leczyć się sam dostępnymi w aptece środkami na zapalenie cewki, ale nie pomaga. Czasami również obserwuję wydzielinę pod żołędziem.
W sumie prosta sprawa - odwiedzić urologa. Tylko że problem jest taki, iż jestem gejem i budzi to we mnie różne wątpliwości. Jakoś się boję mimo że przecież na twarzy nie mam wypisane że jestem gejem, z jednej strony nie mam z tym problemów, ale z drugiej akurat pójście do urologa wiąże się z większym stresem niż w przypadku osób hetero (tak mi się wydaje).
We Wrocławiu gdzie mieszkam przyjmuje masa urologów, ale wolałbym iść z polecenia, do kogoś kto podchodzi do pacjenta w sposób dość obojętny, bez głupich żartów ale też zależy mi na tym, aby za bardzo nie był aż tak empatyczny. Taki "sterylny" lekarz. Kobiety są rzecz jasna absolutnie wykluczone. Z góry dziękuję za porady.
p.s. Napisanie tego postu dużo mnie kosztowało i zbierałem się naprawdę wielokrotnie do tego, dlatego bardzo proszę o nie pisanie wulgarnych komentarzy. Nie chodzę po ulicy i nie zaczepiam mężczyzn, nikomu nie narzucam się ze swoją orientacją i na marsze też nie chodzę.

lunap 

Wysłany: 2019-06-29, 10:55   

Witaj, mogę Ci polecić dr Radosława Piszczka z Ginemedica. Jest dość młody więc nie wiem na ile ci to przeszkadza lub jest ok, natomiast jeśli chodzi o podejście do pacjenta to myślę że ma takie właśnie jak oczekujesz, jest dość zdystansowany ale bardzo dokładny i wyczerpuje temat.
Znam paru innych dobrych urologów we Wrocławiu, natomiast niektórzy zwłaszcza ci nieco starszej daty faktycznie czasami są tacy dość nieokrzesani i sam trafiłem do jednego który owszem niekwestionowany autorytet ale palnął do mnie coś głupiego. postawił dobrą diagnozę, ale na leczenie, zabiegi i kontrolę poszedłem już gdzie indziej, także wiem jak lekarz potrafi speszyć pacjenta.
W każdym razie myślę że dr Piszczek pod tymi względami co piszesz jest w porządku. Powodzenia.

Odpowiedz do tematu