Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Uraz penisa pompka
Autor Wiadomość
Petex 

Wysłany: 2019-09-30, 14:45   Uraz penisa pompka

Dzień Dobry. Prosze o nie wysmiewanie i jak najbardziej potraktowanie powaznie opisu mojego problemu, bo bylem juz u 4 yrologów w swoim mieście, którzy biora kase duzą, nie pomagaja i sie smieja albo wypisuja jakieś masci ktore nic nie daja (tridem). Spróbuję pomoc uzyskać tutaj.. Kiedys stosowalem pompke wodna do penisa nazywa sie Bathmate. To bylo glupie zachowanie ale czasu cofnac sie nie da.. zaluje tego gdyz doszlo do powaznej kontuzji. Penis szczypie caly czas od roku, najbardziej boli w spoczynku. Na zoledzi pracia sa czerwone slady, moim zdaniem pekniete naczynka krwionosne,choc wszyscy urolodzy mowili ze nie a co najśmieszniejsze jeden mi powiedział ze mam tak od urodzenia... mam zdjecia swojego penisa ale nie bede tutaj eysylac prosze o odzew na wiadomości to wysle i moze mi ktos pomoze. Jestem zdruzgotany, penis po ejakulacji lub nawet oddaniu czasem moczu boli jeszcze bardziej. Oprócz tego jest opuchnięty i troche tqki jak gabka.. Juz mnie tak boli rok ponad próbowalem różnych sposobow, witamina d, cynk, wszelkie masci, zimna woda itp nic nie dziala..bardzo prosze o pomoc czy da sie cos zrobic czy ma knie tak czy ma mnie penis szczypac do konca zycia i uniemozliwic po prostu seks w przyszłości... nie mam obecnie partnerki wiec nie moge stwierdzic czy penis boli w czasie stosunku, jednak raz na jakis czas sie masturbuje i po ejakulacji.boli 3 razy bardziej. Bardzo prosze o pomoc tutaj albo wiadomość prywatna. Pozdrawiam

Petex 

Wysłany: 2019-09-30, 14:46   

Mam 26 lat wiec cale zycie przed soba, a tu taki uraz.. bardzo prosze o pomoc..moze juz ktos taki przypadek mial.. boje sie ze bedzie tak do końca zycia,nie bede mogl zadowolić swojej partnerki, zony i ze czeka mnie operacja..

Odpowiedz do tematu