Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Twarde jądra i stan pogorączkowy
Autor Wiadomość
Kqly 

Wysłany: 2016-09-01, 17:55   Twarde jądra i stan pogorączkowy

Witam od jakiś 4 miesięcy zaczęły mnie boleć jądra. W lipcu doczekałem się na wizytę do urologa który nie stwierdził żadnych zmian ale dla pewności skierował mnie na USG moszny i brzucha które też nic nie wykazało.Minął miesiąc ból nie ustępował zapisałem się jeszcze raz termin 30 września więc poszedłem prywatnie. Pokazałem wyniki badania USG , lekarz powiedział że wszystko ok. Popytał o inne sprawy jak z sikaniem itp. Powiedziałem że jakoś na początku lutego pod koniec sikania leciał taki biały proszek ale później ustąpił.
Stwierdził że to zapalenie stercza wykonał masaż prostaty i przepisał leki.
Nie zauważyłem u siebie żadnych objawów tego zapalenia , dokładne badania krwi też niczego nie wykazały.

Dodatkowo od 2 miesięcy utrzymuje się u mnie stan podgorączkowy ok 37.3 , bóle głowy , brak apetytu i nudności po posiłku. Wieczorem strasznie jeździ mi po kiszkach. Tydzień temu pojawiły się zaburzenia erekcji i brak popędu seksualnego (dodam że mam 18lat , przestraszyłem się bo zniknęły także poranne erekcje ). Dodatkowo lekko powiększyły mi się węzły chłonne na szyi. Lekarz rodzinny który zlecił mi dokładne badania krwi i moczu(które wykazały tylko lekko podwyższoną hemoglobine) zaczął mnie lekceważyć kiedy dowiedział się ze chodzę do psychologa.

Dodam że dużo jeździłem na rowerze spokojnie robiłem po 100km w wakacje ledwo 25 a teraz już w ogóle nie wsiadam na rower bo nie mam na nic siły. Cały dzień leże w łóżku i mam dreszcze.

Nie wiem co dalej robić

Odpowiedz do tematu