Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Stulejka nabyta około 7 miesięcy od zabiegu wędzidełka?
Autor Wiadomość
Nya 

Wysłany: 2016-10-01, 10:27   Stulejka nabyta około 7 miesięcy od zabiegu wędzidełka?

Witam.

Mój mąż miał zabieg z powodu za krótkiego wędzidełka w lutym, zabieg się udał, przez długie miesiące było w porządku, bardzo się cieszyliśmy ponieważ mąż nim udał się na zabieg miał naderwane wędzidełko i z tego powodu powstała blizna, która dodatkowo problem nasiliła, istniało ryzyko że z jej powodu nadal coś będzie nie tak, lekarz nie potrafił powiedzieć czy po zabiegu może ona być problemem, ale przez 7 miesięcy wszystko było w porządku.

Wczoraj jednak mąż powiedział, że ostatnio znowu coś go pobolewa, że coś jest nie tak. Ja skojarzyłam fakty i stwierdziłam, że mam wrażenie że gorzej ściąga mu się napletek, ale nie jest to jakieś dramatyczne gorzej, więc nic mu nie mówiłam, a on mówi że sam to zauważył.

Czy to możliwe że po takim czasie od zabiegu pojawiła się stulejka nabyta? Mąż jest zdrowy nie choruje na żadne choroby przewlekłe, bardzo dba o higienę. Powinnam go zaciągnąć do lekarza? Na razie obserwować?

A może po prostu doszło do jakiegoś małego urazu i oboje jesteśmy przewrażliwieni?

GregoryH 

Wysłany: 2016-10-07, 16:26   Stulejka po plastyce krótkiego wędzidełka

Wykonanie plastyki krótkiego wędzidełka nie wyklucza powstania stulejki.

Odpowiedz do tematu