Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Częste nawroty zapalenia pęcherza moczowego. Bakteriomocz
Autor Wiadomość
Ank
Gość
Wysłany: 2011-05-20, 20:22   Częste nawroty zapalenia pęcherza moczowego. Bakteriomocz

Dzień dobry,
mam bardzo poważny problem. Wszystko zaczęło się w lipcu 2010 roku- mocny ból w podbrzuszu i pieczenie przy oddawaniu moczu, po wizycie u lekarza brałam furagin i różne herbatki, wyniki z moczu w normie. Niestety ból się nasilał, kolejna wizyta u lekarza - mocz ogólny w normie, dopiero posiew wykazał bakterię, brałam antybiotyk - ból ustąpił- za poradą lekarza brałam różne preparaty na układ moczowy na bazie ziół z żurawiną. Niestety miesiąc później znowu nawrót - do dnia dzisiejszego brałam siedem różnych antybiotyków plus jeden dożylnie przez 12 dni pobytu w szpitalu, trzy razy USG wyniki w normie, trzech różnych lekarzy urologów, ginekolog - wszystko w normie. Po każdej kuracji antybiotykiem krótki okres bez bólu i nawrót. Po ostatnim pobycie w szpitalu było dobrze przez 10 dni i znów ten okropny ból powrócił. Już nie wiem gdzie szukać pomocy, ile można brać tych antybiotyków, które chyba nie pomagają, miałam nawet badania na gruźlice nerek - wynik negatywny. Błagam o pomoc, o radę, bo już nie mam sił.

Ana76 

Wysłany: 2015-05-02, 22:51   

Witam serdecznie. Trafiłam na Pani post sprzed wielu lat o błagam o pomoc.Nie dla a dla mojej mamy. Objawy przez Panią opisane sa jak by całkiem jej. Mnóstwo leczenia, szpital, antybiotyk itd ... Non stop nawroty i potworny ból , juz nawet dobrze siedzieć nie moze... Ból w dole podbrzusza i nawracające zapalenie pęcherza. Juz nie moge patrzeć jak cierpi. Prosze o jaka kolwiek poradę , nakierowanie co to moze byc? Gdzie sie dalej udać? Co wynikło u Pani?
Bede bardzo wdzieczna za każda informacje.
Pozdrawiam
Anna

sbaz2836 

Wysłany: 2015-05-22, 08:30   

Witam serdecznie. Trafiłam na Pani post sprzed wielu lat o błagam o pomoc.Nie dla a dla mojej mamy. Objawy przez Panią opisane sa jak by całkiem jej. Mnóstwo leczenia, szpital, antybiotyk itd ... Non stop nawroty i potworny ból , juz nawet dobrze siedzieć nie moze... Ból w dole podbrzusza i nawracające zapalenie pęcherza. Juz nie moge patrzeć jak cierpi. Prosze o jaka kolwiek poradę , nakierowanie co to moze byc? Gdzie sie dalej udać? Co wynikło u Pani?

Pioreld 

Wysłany: 2017-06-29, 08:18   

Na pewno z takimi objawami od razu do lekarza nie ma co tutaj czekać i liczyć że przejdzie. Weź zobacz sobie do jakiejś poradni NFZ może coś ci doradzą a jak nie to do rodzinnego i po odpowiednie skierowania i trzeba działać z tym.

Odpowiedz do tematu