Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego bakterie
Autor Wiadomość
dominik003 

Wysłany: 2018-01-28, 20:13   Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego bakterie

Witam mam 26 lat od 2012 roku zmagam się z bólem podbrzusza. Na początku myślałem że ma to podłożę jelitowe chodziłem do gastrologa który nie widział rzadnych problemów jelitowych.Liczne badania moczu nic nie wykazywały.Wkońcu udałem sie do urologa który stwierdził że jest wszystko w porządku być może kiedyś miałem lekkie zapalenie gruczołu krokowego i jest nie doleczone przepisał mi antybiotyk który nie pomógł w póżniejszym czasie doszło mi ciągły ból i parcię na cewkę moczową i piecznie żołędzia ,które czasem sie nasilało.Aktualnie dwa lata temu trafiłem na urologa który wykonał mi badanie wymaz z gruczołu krokowego wykazało bakterie coli i enterococus feclius.Jestem po 6 terapiach antybiotykami niedawno brałem niemiecką szczepionkę strovac jestem miesiąc po ostatniej dawcę ale nie widzę poprawy wspomagam się również żurawiną.Strasznie mi przeszkadzają te dolegliwość w normalnym funkcjonowaniu nie uprawiam sexu juz ponad dwa miesiące.Bardzo proszę o jakąś poradę co powinenem zastosować lub czego unikać w diecie oraz o jakieś wskazówki odnośnie dalszego postępowania przy leczeniu.

Odpowiedz do tematu