Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy urologiczne, prosze o pomoc
Autor Wiadomość
AR19 

Wysłany: 2019-09-12, 21:24   Problemy urologiczne, prosze o pomoc

Witam wszystkich serdecznie.
Szukałem pomocy w specjalistów ale od roku mam wrażenie że nikt nie potrafi mnie zdiagnozować poprawnie więc może ktoś z Państwa miał lub ma podobne problemy. A więc, moje problemy zaczęły się od ok. Roku temu. Pierwsze objawy jakie miałem to ból nad samym członkiem dość mocny i trwał dość długo, ustąpił dopiero po wzięciu tabletek przeciw bólowych. Na drugi dzień ból wracał ale był mniejszy i sam przechodził, po za tym miałem różne bólu w podbrzuszu przez długi czas. Ciężko mi teraz opisać co i jak dokładnie bo trochę czasu minęło. Pojawiło się też ból a raczej uczucie rwania nad członkiem i praktycznie jest cały czas ale wraca co raz rzadziej. Po kilku dniach dostałem bólu lewego jądra a dokładnie to jego górnej części, poszedłem z tymi bólami do urologa dr. Pydzyńskiego w Płocku, zrobił usg, zalecił badanie moczu ale badania wszyły ok więc stwierdził ze wszystko super, nic mi nie jest i że boli bo może przeziębiłem jądra. Więc chodziłem tak z bólem jądra ale co raz bardziej mi to przeszkadzało więc wróciłem do niego i nadal nic nie stwierdził tylko powiedział że woda zebrała się w prawym jądrze ale to nic wielkiego. Byłem jeszcze chyba dwa razy ale nic to nie dawało, więc po chyba ok. 2 miesiącach pojechałem do Warszawy, do profesora Zielińskiego, profesor zlecił USG i wyszło że miałem zapalenie najądrza ale to już była końcówka, również stwierdził że zebrała się woda w prawym najądrzu i już sam miałem wrażenie że coś tam jest jak by napuchnięte. Dostałem antybiotyk od profesora który wybrałem i może trochę ból jądra się zmniejszył i część objawów ustąpiło ale nadal były odczuwalne a że nie miałem czasu jechać do Warszawy to udałem się do urologa w Kutnie który zrobił USG ale nie wiele powiedział i powiedział że po zapaleniu najądrza mogą się pojawiać bóle podbrzusza itp..więc dał mi naproxen 500, wybrałem go i coś tam pomógł ale jakieś objawy ciągle wracały, pojawił się ból pod jądrami, pojawiało się kłucie w kroczu więc znów udałem się do Warszawy i profesor dał mi ponownie antybiotyk.. a dodatkowo miałem jeszcze ból przy końcu oddawania moczu z lewej strony nad członkiem. Po antybiotyku objawy trochę ustąpiły ale nadal idealnie nie jest, po roku mam nadal ból z lewej strony przy samym członku ale już nie przy końcu oddawania moczy a po prostu czasem boli, często boli jak coś podniosę ciężkiego lub naciskam pedał sprzęgła w samochodzie, raz na jakiś czas mam rwanie po środku nad członkiem i co jakiś czas odczuwam ciepło i lekkie rwanie promieniujący od prawego jądra na prawą nogę. Ostatnio utrzymywało się to przez 2 tygodnie i do tego doszedł lekki ból prawego jądra który czuje np. dotykając jądro przy myciu a dodatkowo mam dziwne uczucie jak by coś drgało co jakiś czas przy prawym jądrze, nie wiem jak to dokładnie określić. Może jest ktoś kto może polecić dobrego urologa który na prawdę potrafi pomóc ? Może ktoś miał podobne objawy ? Opisałem wszystko w skrócie bo wizyt było więcej ale nie wiele dawały. Usg w ostatnim czasie miałem robione i podobno nic nie widać, sam z siebie zrobiłem ponownie badanie moczu, posiew moczu, posiew nasienia, badanie nasienia, badanie bakteriologiczne z wymazu z cewki, panel uro11 ale z moczu więc może być mało miarodajny bo powinno się go zrobić z wymazu, ale tak czy inaczej wszystkie badania są ok. profesor Zieliński wysłał mnie również do proktologa na badania ale jedyne co wykrył proktolog to żylak odbytu ale on podobno nic nie powoduje z problemami urologicznymi. Dodatkowo odwiedziłem doktora Dorobka z Mińska Mazowieckiego, doktora Kamińskiego z Płocka ale oni nic nie pomogli. Lekarze od razu podejrzewali że miałem jakiś stosunek z nie pewną kobietą ale to nie możliwe ponieważ mam Żonę z którą jestem od kilku lat i cały czas używamy prezerwatyw, były też sugestie że zbyt często uprawiam sex ale to też raczej odpada. Już tracę cierpliwość i nie wiem gdzie szukać pomocy.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu