Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Poziom testosteronu a problemy z libido i erekcją
Autor Wiadomość
lukasz1986 

Wysłany: 2013-06-05, 23:42   Poziom testosteronu a problemy z libido i erekcją

Witajcie, od pewnego czasu mam problemy z erekcją i libido. Wcześniej było wszystko ok. Potem przerwa w związku, nowa partnerka i się zaczęło. Po kilku wizytach u seksuologa i braniu maxigry zwątpiłem. Postanowiłem udać się do urologa.

Zrobił mi badanie testosteronu w okolicach godziny 18 i w zakresie chyba od 240-800 miałem 300, stwierdził że w dolnej granicy ale w normie (robiłem kiedyś pomiar rano i miałem w połowie)
Zaprosił mnie na badanie usg i przypadkiem okazało się że mam plamkę na prawej nerce. Trzeba zrobić dodatkowe badanie ale podejrzewa torbiel :/ co to jest i jakie mogą być tego powikłania?
Następnym elementem była plamka wapnia w okolicach cewki moczowej.
Na koniec pan doktor podejrzewa zapalenie i trzeba zrobić badania.
Z tego co mi tłumaczył to moczu, wymaz spod napletka i coś tam jeszcze. Koszt takich badań to ok 700zł z kurierem. Czy to normalne? Co to za badania?

Czy to wszystko może mieć wpływ na erekcję i poziom testosteronu?

Jestem zdrowy, odżywiam się różnie ale staram się jeść o w miarę normalnych porach. Palę papierosy. I czasem wieczorem wypijam jakieś piwko. Czy to może mieć jakiś wpływ? Sam już nie wiem co robić :/

Często odczuwam spadek sił witalnych, jestem senny mimo wypicia kilku kaw. Miewam wahania nastroju, czy to od testosteronu?

Odpowiedz do tematu