Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Podejrzenie choroby Peyroniego u nastolatka
Autor Wiadomość
daniel11_00 

Wysłany: 2015-04-30, 19:45   Podejrzenie choroby Peyroniego u nastolatka

Witam to mój pierwszy post na tym portalu wiec wszystkich pragnę bardzo ładnie przywitać!Zaczne od tego ze jestem 16 latkiem,uprawiam wiele sportu.Pierwszy problem byłem u lekarza tzw pierwszego kontaktu czyli rodzinnego kazał mi stosowac lek:Clotrimazolum,stosowałem go reguralnie jednak żadnych zmian z prosakami i kłuncinami prosaki z tego co czytałem po ok. miesiącu schodza ja mam je już prawie 2 mies. i nawet jest ich wiecej,kłuncini kończyste tez bez zmian chociaż te mam ok. 2 lat.Nastepny problem to podejrzenie choroby peyroniego od około miesiaca mo członek w stanie spoczynku czesto jest twardy nie ma widocznych skrzywień czasem podczas wzwodu zaczyna pobolewac.Sperma ma zapach ryb.Zauwazyłem w miedzy czasie taka plamke na samym dale żoładzia i dwa dni temu odczuwałem kłucie w cewce moczowej prosze o pomoc,a także dziekuje za odpowiedzi!

Medicus
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-23, 00:38   

Mógłbyś trochę jaśniej pisać, zwięźlej mniej błędów - nie piszę tego złośliwie, ale ciężko to się wszystko czyta. Choroba Peyroniego dotyka najczęściej mężczyzn w wieku 40+, poza bólem w cewce moczowej nic nie wskazuje na tą chorobę. Myślę, że to raczej inna choroba - idź do urologa, obejrzy, zleci badania i na pewno lepiej pomoże niż lekarz pierwszego kontaktu u którego byłeś.

Odpowiedz do tematu