Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Początkowy przerost prostaty
Autor Wiadomość
relaxis 

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2016-07-18, 19:33   Początkowy przerost prostaty

Problem jest poważny, mnie dotyczy od 5 lat... w 2011 byłem u najlepszych w Trójmieście.
Objawy problem ze swobodnym oddawanie moczu, po USG niby miałem duży przerost.
Pewien profesor zbadał per rectum i nie zaprzeczył USG, drugi ordynator po per rectum stwierdził że nie czuje przerostu, ale może wrastać w pęcherz ... też dał OMNIC.
OMNIC blokował mój wytrysk... i zaczął wyciekać jakiś przezroczysty płyn. Wówczas myślałem , że to jakiś wirus i po badaniach coś wyszło gama+. Dostałem lek ale jednocześnie stwierdziłem, że jak omnic blokuje mi wytrysk to może ten płyn to wydzielina ze gruczołu... ten profesor powiedział, że trzeba dużo sexu ... Dało mi to do myślenia... przecież wie co mówi, więc może wystarczy dobrze "opróżnić" się i będzie lepiej.. przestałem łykać omnic i zacząłem samo pomoć ;-) co 2 dzień 1 godzina w pełnym relaxie... łatwo o dobre stronki dla pobudzenia... i tu ciekwe, że jak jest podniecenie to pojawia się właśnie taki sam przezroczysty wyciek... trzeba kilkakrotnie 3-5 spowodować takich mini wycieków... poprzez powstrzymywanie się do ejakulacji... tak z godzinkę i wówczas wyrzuca się wszystkie zalegające płyny... powraca lepsze oddawanie moczu i większą ilość. Dzisiaj jest dużo lepiej początkowo miałem ze 160mil moczu .. i poprawia się ejakulacja, bo rozkręca się przez godzinę. Dzisiaj "po" miałem 340 mil co jest rekordem :) dlatego piszę, bo może ktoś wypróbuje mój sposób na odciążenie gruczołu który puchnie, bo pozostaje i gromadzi się jego wydzielina, wiadomo troszkę trzymam mocz ale nie na siłę. rozluźnianie podbrzusza w ciągu dnia też pomaga... i odcinanie się od negatywnych myśli. Nie pijcie płynów od 20tej i oddawajcie mocz tuż przed snem , ja 22,30. Wstaję raz w nocy i oddaje około 160-220 mil. POZDRÓWKA :)

relaxis 

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2016-07-18, 20:05   sprostowanie i uzupełnienie do mojego wątku

wyciek był lekko mętny! i urolog kazał zrobić ponownie posiew, wyszło:

Posiew nasienia:
PREPARAT GRAMA
Leukocyty nieliczne
Nabłonki nie stwierdzono
Drobnoustroje nieliczne, ziarniaki G (+) po 2

W warunkacg tlenowych wyhodowano:
Florę fizjologiczną cewki moczowej
Wzrost skąpy (+)

Posiew moczu:
W warunkach tlenowych nie wyhodowano:
Drobnoustrojów uropatogennych nie wyhodowano

Poszedłem z wynikiem i dostałem receptę /podaną przez pielęgniarkę/ na METRONIDAZOL , 20x po 2tabletki dziennie.
Lek biorę 8 dni, a wyciek jest taki sam... oddawanie moczu podobne.

Poszedłęm do drugiego urologa i dał:
dał mi Ciprinol na 5 dni
wyciek z czasem przeszed .

Odpowiedz do tematu