Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Piana w moczu i bóle pleców
Autor Wiadomość
kalinka_0 

Wysłany: 2011-10-21, 08:58   Piana w moczu i bóle pleców

Dzień dobry, mam 24 lata. Bardzo proszę o pomoc. Bo się bardzo denerwuje. W wieku 6 lat miałam operacje na nerki. Byłam za mała aby orientować się dokładnie co to było. Obiło mi się o uszy: zwężenie podmiedniczkowe i wodonercze. Lekarze mnie wyleczyli. Wszystko było ok. Lekarz nawet 5 latach po operacji powiedział, że jest ok , że nerki funkcjonują prawidłowo jak u zdrowego pacjenta i są już normalnej wielkości (bo jedna kawałek mi odcięli przy operacji). I dodał, że nic już nie powinno się dziać. Na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka. Zażywam tabletki z zaufanego sklepu zielarskiego żurawiny. Z tego względu, żeby profilaktycznie oczyścić się z bakterii jeśli takie są. Stosuje terapie żurawinową co roku (ale w zeszłym roku jakoś to uciekło smile ). Wczoraj dostałam okres, zaczęłam też chodzić na siłownie (ale tylko raz w tyg). W okresie zawsze od zawsze jestem jakaś obolała (ale na pewno to nie wynik choroby bo byłam z tym u lekarza i po prostu taka moja uroda). Od wczoraj boli mnie dół pleców. Ale boli mnie tylko przy np nachyleniach, skłonach i ostrym szybkim siadaniu. ale jak siedzę, chodzę, czy leże to nie odczuwam bólu. Tylko właśnie przy gwałtownych ruchach. Jedno co mnie zaniepokoiło to piania w moczu. Z moich obserwacji (miałam ja dwa razy od wczoraj) jest ona w momencie jak mam tak jakby za mało płynów do wydalenia. Np wypocę prawie wszystko co wypiłam i wtedy robi się coś takiego. Przy oddawaniu moczu nic mnie nie boli. Żurawina na pewno ma pozytywny wpływ bo ogólnie czuję się jakoś lepiej. Tylko boję się co oznaczają te dziwne sytuację i ból pleców. Jak np prawie się opije i wypróżnię porządnie to plecy też w miarę ustają. Nie bolą mnie cały czas tylko właśnie w takich sytuacjach. I nie jest to jakiś strasznie mocny ból. Mogę z nim normalnie funkcjonować. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo z racji, że kiedyś chorowałam bardzo się boję. Pozdrawiam

GregoryH 

Wysłany: 2011-10-25, 23:42   Piana w moczu

Gdybanie nic nie pomoże. Warto wykonać badanie ogólne moczu i badanie USG jamy brzusznej . Opisywane objawy są niespecyficzne i nie należy ich lekceważyć.

robert000 

Wysłany: 2015-01-30, 11:11   

W tamtym roku miałam jeszcze w drugiej nerce 5mm.
Ból jest ciągle. Codziennie. Z prawej strony na dole, w sumie to po środku, jakby kręgosłup, i jajniki cały dół pod brzuchem. Wymiotów już nie mam. Biorę nospę ale mało pomaga. Strasznie boli momentami...

Odpowiedz do tematu