Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieznana choroba
Autor Wiadomość
Agaciik94 

Wysłany: 2018-01-03, 04:11   Nieznana choroba

Zaczeło się w marcu roku 2017.
Zaczęły się bóle podbrzusza.
Pierwsza wizyta : u ginekologa, stwierdził że jest to nadrzerka.
Nie dostałam zanych leków, oprocz maści na grzybice pochwy.
Ból nie ustawał przez miesiąc.
Następnie udałam się do następnego specjalisty który stwierdził że mam infekcje dróg moczowych.
Powiedział że nie mam nadrzerki, jedynie stwierdził że mam zapalenie pęcherza.
Następnie udałam się do lekarza pierwszego kontaktu, ktory dał mi skierowanie na USG NEREK.
Na USG wyszło że mam prawdopodobnie kamice nerkową , lecz już nie pamiętam po której stronie. Po tygodniu czasu , bol był tak silny że trafiłam do szpitala gdzie zostałam podpięta do kroplówki, zrobiono mi badania : USG ginekologiczne nerek, badanie moczu i badanie krwi.
Ginekolog w szpitalu powiedział że to nie wstazuje na sprawy ginekologiczne.
Kolejnym krokiem był nefrolog który powiedział że wyniki moich badań nie wskazują na kamice nerkową i tak naprawde przyczyną może być sprawa urlogiczna.
Kolejna wizyta urolog. Na USG wypatrzył coś dziwnego i podejrzewał że to może być jakaś "CYSTA" rozmiar ten był w granicach normy.
Powiedział mi wtedy że najlepszym wyjściem było by zrobienie badań Rezonansu z Kontrastem.
Jest to koszt w granicach 1200zł , ale byłam już tak wszystkim wykończa że poprostu to olałam ponieważ kazdy lekarz stwierdzał coś innego. A 1200zł drogą nie chodzi.
Ból ustał na około 2 miesiące, poczym wrócił i utrzymuje się tak naprawde już tydzień , nawet godziny nie odpuści. Jestem już wykończona , przepisane leki przeciwbólowe nie dają porządanego rezultatu.
Dnia 19.12.2017 zapisałam się do prywatnego urologa, który znalazł dwa torbiele ,
następną wizytę mam 9.01.2017.
Dzis trafiłam znow do szpitala z bólem (03.01.2018 godzina 23:00 przyjazd , wyszłam 4:00), niechce nawet mówić jak wyglądało badanie, dosłownie masakra, całe spodnie we krwi po nietrafieniu przez "90"letnia pielęgniarke igłą, recepcja spała, dopiero moj chlopaka angazując się dowiedział się ze mam "chyba" czekać do 8:00 ale recepcjonista niewie dokladnie no bo przecież SPAŁ.
Moje objawy to:
Ból w okolicach podbrzusza cos w rodzaju skórczy, dochodzi do tego gorączka, spuchnięta pochwa.

Bardzo proszę jeśli ktoś miał podobny problem niech się wypowie. Jestem już na skraju wytrzymałości i już naprawde nadzieja że wszystko wróci do normy jest nikła.

Odpowiedz do tematu