Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieustanny ból pęcherza moczowego od lat
Autor Wiadomość
kinga5151
Gość
Wysłany: 2010-11-23, 00:15   Nieustanny ból pęcherza moczowego od lat

Od kilku lat z przerwami męczę się z bólem , który jest stwierdzony przez lekarzy jako zapalenie pęcherza. Jednak tylko zapalenie pęcherza jest przez tydzień ,a nie przez miesiąc. Siedzę po kilka godzin w toalecie pijąc wodę , herbatę ,soki itd. Leki jakie przyjmowałam to furagin, urosept , żurawina w tabletkach i jeden antybiotyk , który w ogóle nie pomógł wręcz przeciwnie bolało w trakcie zażywania go. Chciałabym wspomnieć ,ze ból jest nie do zniesienia. Mocno piecze tak jakby ktoś polewał spirytus na ranę. Przy tym parcie na mocz , ale jak co do czego dochodzi są to kropelki. Jeżeli zostaną one wysiusiane to przychodzi taka ulga oraz dreszcz po całym ciele. Panuje gorączka nawet do 40 stopni , bóle w okolicy nerek oraz miednicy. Bardzo proszę... pomóżcie mi. Lekarze są bezradni , dają leki nie wiedząc co jest ... a badania wykazują , że jest dobrze .. bez bakterii... , tylko był robiony posiew moczu. :( Piasek już w nerkach myśleli ,ale jak zwykle się mylili. Już mam dość siedzenia po 4 godziny w toalecie i tego bólu.

natallie 

Wysłany: 2015-10-06, 20:11   

też tak mam od 3 lat ;/ nie mam już siły nie wiadomo od czego to i nic mi nie pomaga ;/

Odpowiedz do tematu