Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Krwiak krocza i moszny oraz bóle podczas wzwodu
Autor Wiadomość
Inter 

Wysłany: 2013-01-07, 20:37   Krwiak krocza i moszny oraz bóle podczas wzwodu

Witam. Niedawno miałem zeszytą ranę na pośladku (blisko krocza). Powstał bardzo duży krwiak ciągnący się od odbytu aż po penisa. Byłem u chirurga, krwiak się ładnie wchłaniał, ale pare dni temu pojawił się problem. Otuż obudziłem się rano ze wzwodem z piorunującym bólem w kroczu. Ból pojawia się przy każdym drganiu penisa. Dodam jeszcze, możliwe, że coś pękło w kroczu przy przebudzeniu. Miałem takie wrażenie. Lekarz tak jakby zignorował tą dolegliwość. Nic nie odpowiedział na pytanie o bóle. Pomocy, ból co rano jest nie do zniesienia, jak to mogę chociaż złagodzić zanim udam się na gruntowne badania?

GregoryH 

Wysłany: 2013-01-08, 22:35   

Czy w okolicy jest wyczuwalny krwiak? Kiedy była szyta rana w okolicy pośladka i w jakim mechanizmie doszło do jej powstania? czy wzwody są normalne po przebytym urazie (w sensie sztywności prącia w czasie wzwodu)?

Inter 

Wysłany: 2013-01-09, 01:43   

Krwiak obejmuje całe krocze, mniejszą część pośladka oraz mosznę. Dodam, że jest Miejscami twardy. Rana była szyta tydzień temu, ale cztery dni temu został częściowo odsączony krwiak. Rana powstała w wyniku kłucia szkłem. Wzwody są normalne. Może nawet zbyt często by się pojawiały gdybym tego nie powstrzymywał, ale tłumaczę to sobie tym, że krwiak pewnie troszkę uciska naczyńka odprowadzające krew z penisa.

Odpowiedz do tematu