Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Escherichia coli/candida albicans/ streptococcus beta "
Autor Wiadomość
Pucini5 

Wysłany: 2015-06-22, 17:37   Escherichia coli/candida albicans/ streptococcus beta "

Witam,
Jestem nowy na tym forum. Postanowilem poszukac tu pomocy bo urolodzy/dermatolodzy nie wiedza lub nie chca powiedziec jak mi pomoc ...

od chyba juz 3 lat zmagam sie z dolegliwosciami takimi jak:
- zsiniały żołądź ( podejrzewam, iz za sprawa masci Afloderm ktora stosowalem chyba zbyt dlugo w zbyt duzej ilosci )
Pewien urolog 2 lata temu przepisal mi Metronidazol Actavis + Alantan plus - Pani Dermatolog dorzucila Oxycort w masci twierdzac iz żołądź powroci do normalnosci .... tak jednak sie nie stalo i po dniu stosowania w/w leków nabawilem sie zapalenia najądrza - urolog przepisal Oroflocine 500 i Dicloberl po 10 dniach stosowania bólu juz nie bylo ... jednak czuje najądrze do dzis ......
- straszny odór ktory dokucza mi do tego stopnia,iz wieloletnia partnerka brzydzi sie sexu oralnego ....
- przedziwna żyłka ktora raz jest olbrzymia a dzien pozniej malutka ledwo widoczna - wyglada tak http://ifotos.pl/img/zdjecie_hhrrerh.jpg
- nawracajace plamy na żołądziu wygladcajace jak pokrzywka ( mam zdjecie )
- ujscie cewki moczowej opuchniete czesto wygladajace jak wargi ...

Ostatni urolog u ktorego bylem - zlecil wymazy z żołędzia, posiew nasienia
wyniki : wymaz z żołędzi w posiewach tlenowych wyhodowano liczne 1 Escherichia coli ESBL (-) 2 Streptococcus beta hemolityczny gr"G" nieliczny. Wyhodowano nieliczne grzyby Candida albicans ....
Leczyl mnie Biseptolem 4 opakowania i masc na zamowienie ale skladnikow nie podam bo masc zniknela ...
na ostatniej wizycie zaproponowal szczepionke o nazwie URO VAXOM - jeszcze jej nie wykupilem bo nie wiem czy jest sens ....

POMOZE KTOS ??

Odpowiedz do tematu