Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwny przypadek mojego prawego jądra
Autor Wiadomość
panzeszkua 

Wysłany: 2015-09-08, 09:39   Dziwny przypadek mojego prawego jądra

Witam. Mam dość dziwną sytuację związaną z moim pojedynczym klejnotem. Sprawa wygląda następująco.

Już od ponad roku, a może nawet i więcej mam dziwnie uczucie w prawym jądrze, czasami moszna staje się gruba i ma gęsią skórkę i wszystko w niej mi się podnosi, zimnieje i jest twardsze, prawe jądro na pewno wydaje się lekko zgrubione. Po pewnym czasie moszna znów staje się luźna i oba jajka wyglądają prawie tak samo. Jednak sam dyskomfort nie mija, ciągle mam wrażenie, że to prawe jądro jest jakby cięższe, czuje je bardziej niż lewe. Muszę chodzić w bardzo luźnych spodenkach, żeby go nie czuć, jak założę slipy/majtki to czuje ten cholerny dyskomfort i ciągle poprawiam sobie krocze tak by materiał nie stykał się z jajem.

W styczniu byłem u urologa, wcześniej strach przed możliwym nowotworem w ogóle nie pozwalał mi się skupić i ostatecznie zapisać na wizytę. Gdy przyszedłem do lekarza ten zrobił mi USG i dokładnie obmacał jądra. Powiedział, że obraz USG jest czyściutki i, że dolega mi się coś, co szybko zapomniałem. Nazwa jakaś taka, zaczynała się chyba na literę "T" i kończyła na "yzm" i "izm", coś związanego z chormonami. Nie pamiętam dokładnie, ale lekarz powiedział coś w stylu, zabrzmiało to jak aluzja, ale po pewnym czasie stwierdziłem, że nijak ma się do ogólnego stanu rzeczy "to jest tak jakby miał pan żonę, a nie mógł już na nią patrzeć". Pomyślałbym, że chodzi o jakąś impotencję, ale ja odnoszę wrażenie, że mógłbym to robić co 20 minut i kobietki za nic w świecie by nie brzydły. Miałem ogólnie kiedyś podobny problem, jeszcze w technikum, ale to po 4 miesiącach samo minęło. Wróciło znowu, jakiś ponad rok temu i nie daje spokoju. Czy jestem jakimś odosobnionym przypadkiem? Za często męczę kapucyna? Obecnie nie mam stałej partnerki, a po 4 dniach "przerwy" chodzę jak kowboj bo wtedy to już wszystkie jajka bolą(jakbym się pieścił godzinę i ostatecznie nie doszedł ;x)

Ktoś miał podobną sytuacje? Czy to jakaś przypadłość na tle nerwowym?(mam trochę stresów życiowych, ale co z lewym jajkiem wtedy?) Prosiłbym też o wskazanie choroby, o której napisałem sugestię, zapomniałem kompletnie jak się nazywała, ale z tego co pamiętam jej przebieg ma bardzo podobne objawy do nowotworu.

Dziękuje za odzew i czekam na odpowiedź.

Odpowiedz do tematu