Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktoś ma jakieś pomysły?
Autor Wiadomość
mbbrokerssc 

Wysłany: 2018-05-07, 15:51   czy ktoś ma jakieś pomysły?

Witam, mam 30 lat
1. ponad rok temu miałem zapalenie jąder, ale nie super kłopotliwe, jeden dzień była tylko jakaś żółta wydzielina, ale pobolewało z kilka tygodnii może nawet dłużej,

2. urolog nic nie zobaczył na usg; dał mi tylko lek na częste sikanie które zauważyłem jako symptom dodatkowy, po jakimś czasie przeszło.

3. Zauważyłem kilka miesięcy temu że coraz częściej i więcej sikam i to w dzień i w nocy kilkakrotnie, dodatkowo przez okres kilku miesięcy zauważyłem różne objawy które wskazywałyby na symptomy przedcukrzycowe( duże pragnienie, często odddawanie moczu, osłabienie, senność, swąd na nogach, zamazane widzenie, co ze względu na dietę jaką miałem w tym czasie jest możłiwe, a teraz już walczę z tym ale jest na czczo cukier z rana około 110)

4. Byłem u urologa który zrobił badanie prostaty, powiedział że wedlug niego jest powiększona i przepisał mi na dwa tygodnie xyvelam trilac oraz vesicare i powiedział żebym tydzień po odstawieniu leków zrobił psa i posiew nasienia. Pod koniec dwóch tygodnii same symptomy czyli sikanie w miarę się zaczęło stabilizowac ,ale w pierwszy dzień po odstawieniu leków wszystko wróciło do tego jak było wcześniej. Zrobiłem dziś PSA i posiew nasienia, PSA wyszło 0,7 a na posiew muszę czekac,
5. I teraz pytanie czy mogę spowrotem zacząc brac vesicare ktore uwazam ze zmniejszało moje symptomy do czasu wyników posiewu?

Albo czy posiadają Państwo jakieś dodatkowe porady jeżeli chodzi o to jakie badania/testy zrobić aby dowiedzieć się co jest nie tak.
Na dzień dzisiejszy jedyny objaw to częste sikanie i częste parcie na sikanie nawet jeżeli sikałem dosłownie 5 minut wcześniej.

Z góry dziekuje za jakieś porady

Odpowiedz do tematu