Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Częste oddawanie moczu w małych ilościach
Autor Wiadomość
thomekz 

Wysłany: 2014-01-17, 21:21   Częste oddawanie moczu w małych ilościach

Witam Serdecznie,
Mam bardzo wielki problem z którym nie da sie "żyć"...
Otóż, mam dolegliwość częstego wychodzenia do wc, oddaje mocz w małych ilościach. Gdy siedzę na miejscu (wykład - zajęcia) dosłownie po kilkunastu minutach muszę wyjść się załatwić. Przy jeździe samochodem jest jeszcze gorzej... konieczność oddania moczu odczuwam w prąciu, kiedy dłużej posiedzę w jednym miejscu odczuwam że zaraz się oddam mocz. Przy oddawaniu moczu nie występują bóle, w nocy również przynajmniej raz wstaje do toalety.
Zaczęło się to dziać rok temu, oczywiście poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu, który zlecił mi badanie moczu, wyszło że mam bakterie i przepisał mi urofuraginum. Dolegliwość przestała występować na kilka dni... Po miesiącu znów poszedłem do lekarza i następne badanie nie wskazało bakterii lecz lekarz przepisał mi ten sam lek. Problem nie ustąpił...
Piszę że z tym nie da się żyć, dlatego że nie mogę wysiedzieć na miejscu kilkudziesięciu minut, występuje wtedy silny stres, np nie stresowałem się napisaniem matury czy tym podobnym tylko tym czy wysiedzę do końca no i oczywiście nie...
Po roku znów zakupiłem tabletki ale nie pomagają, mogę dodać jeszcze, że mam czasami uczucie ciepła na mosznie i jej okolicach. Mam 19 lat, nie pale, nie najgorzej się odżywiam, studiuję.
Bardzo proszę o pomoc, zaczął się okres zaliczeniowa sesyjny i ja już nie daje rady, nie mam nawet kiedy iść do urologa, bo ciągle zajęcia, ale prędzej czy później pójdę, pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz do tematu