Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Częste oddawanie moczu i parcie na mocz
Autor Wiadomość
ligier092 

Wysłany: 2013-03-25, 17:11   Częste oddawanie moczu i parcie na mocz

Witam od około pół roku mam problemy z pęcherzem i cewką moczową, a mianowicie praktycznie cały czas odczuwam parcie na cewkę moczową w końcowym jej odcinku,oraz ból podbrzusza.Po wizycie u urologa stwierdził po badaniu usg ze nerki i pęcherz są w porządku po badaniu "palcem" stwierdził lekkie powiększeniu gruczołu i poinformował mnie że kąpiele w gorącej wodzie pomogą i ze gdzieś musiałem wyziębić ten gruczoł wykonałem rowniez badanie piasku w moczu i został wykryty.pije dużo płynów,pokrzywy,wode Jana, lecz nie widze poprawy ciągle muszę iść oddać mocz co 30min. Dodam że mam 19 lat i problem yz prostata w moim wieku?Znacie moze jakies sposoby lub srodki ktore mogły by mi pomóc?
Z góry dziękuję za odpowidzi :-(

galos
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-24, 14:11   

Mam podobny problem, czy ktoś potrafi coś podpowiedzieć?

hilurin
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-05, 13:17   

Ja również miałem problem z pęcherzem nadreaktywnym. Cały czas odczuwałem dokuczliwe parcie na pęcherz i cewkę moczową. Po profesjonalnie przeprowadzonych badaniach zdiagnozowano u mnie właśnie pęcherz nadreaktywny, otrzymałem przepisane mi lekarstwa, i nastąpiła zdecydowana poprawa.

Odpowiedz do tematu