Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapalenie pęcherza moczowego i ból w odycie
Autor Wiadomość
Bartek29 

Wysłany: 2012-09-13, 16:45   Zapalenie pęcherza moczowego i ból w odycie

Cześć. Mam nadzieję że Ktoś mi pomoże, nie wiem czy to odpowiedni topic ale mam nadzieję że go nikt nie skasuje.

Ok 1.5 tygodnia temu dostałem lekkiego zapalenia pęcherza. Zażywałem na własną rekę Cipronex 250 2x1 przez 5dni i furagin 3x2 przez 8 dziś 9 dzień. Ale nie w tym problem bo jest poprawa.

Brałem przez 3 dni nospę bo miałem wrażenie obecności piasku. W 3 dniu gdy nospa przestawała działać poczułem mocny ból jelit i trwał kilka godzin. Na następny dzień nie mogłem usiśść na tyłku bo czuje piekielny ból w odbycie. Jest tak nieznośny że Mnie skręca. Dziś zażyłem czopek hemorol i jakby ciut lepiej ale nie wiem co mam zrobić.

Wziąć raz jeszcze no-spe żeby "się nastawiło" czy czopki? Mam mocne parcie i w sumie do tego nawet pęcherz Mnie pobolewa.

Proszę o pomoc.

eligard 

Wysłany: 2012-09-21, 09:39   Ból w odbycie przy zapaleniu pęcherza moczowego

Czy zrobił Pan badanie ogólne moczu lub posiew moczu ? Na jakiej podstawie rozpoznał Pan infekcję układu moczowego? Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u lekarza, który Pana zbada...

Opisywane przez Pana objawy są niespecyficzne więc nie warto ryzykować "leczenia" na własną rękę...

PS. u mężczyzny nie ma takiej jednostki chorobowej jak zapalenie pęcherza moczowego...

Odpowiedz do tematu