Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból jądra
Autor Wiadomość
smyku 

Wysłany: 2016-09-09, 19:51   Ból jądra

Witam, z góry przepraszam jeśli zły, ale nie wiedziałem gdzie napisać.

Mam 26 lat i od jakiegoś czasu pojawia się u mnie ból lewego jądra, właściwie to nie wiem czy jądra bo nie potrafię dokładnie tego wyczuć, dziwnie wtedy wyglądają nasieniowody (jakby trochę puchły). Czasem też towarzyszy mu ból lewej strony podbrzusza. Po jakimś czasie przechodzi. Ostatni zdarzyło mi się to dwa dni temu jak byłem w górach, podczas schodzenia ze szczytu zaczęło mnie boleć w podbrzuszu (po lewej stronie) i jądro, ból był przy chodzeniu i przy dotykaniu. Czasem ból też odczuwałem, gdy moja partnerka bawiła się jądrami, a raz pojawiło mi się takie jakby zgrubienie nasieniowodów i ból podczas wstrzymania wytrysku. Nie wiem czy wszystko opisałem jak trzeba, więc jeśli jest jakaś potrzeba napisania większej ilości informacji to proszę dać znać. Mam nadzieję, że ktoś jest mi w stanie pomóc i nakierować mnie co to może być. Mam nadzieję, że nic poważnego.

Livestrong 

Wysłany: 2016-12-11, 14:59   Ból jadra i podbrzusza

W celu ustalenia rozpoznania konieczne jest badanie USG moszny. Sam opis objawów nie jest wystarczający. Jeśli lekarz będzie podjrzewał inną przyczynę bólu jądra rozszerzy diagnostykę o USG jamy brzusznej.

Adishero 

Wysłany: 2017-03-04, 16:12   

Mam ten sam problem, nasieniowody powiekszone, na lekarza troche mi idzie poczekac lecz chciałbym sie dowiedziec co to moze byc?

Odpowiedz do tematu