Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból jądra promieniujący do całej nogi
Autor Wiadomość
mehow 

Wysłany: 2013-10-23, 17:49   Ból jądra promieniujący do całej nogi

Witam. Postanowiłem tu napisać o swoim problemie bo nie wiem co robić w obecnej chwili, wydałem mnóstwo pieniędzy bez efektu. Od ok. maja tego roku odczuwam bóle prawego jądra i dodatkowo teraz już i nogi. Wyglądało to tak, że na początku bolało mnie jądro, przy padaniu palpacyjnym niekoniecznie jądro a najądrze i ogólnie żyły do niego dochodzące, jądro mam wrażenie że jest nieco twardsze i lekko nabrzmiałe ale nie ma na nim żadnych guzów itp. Kiedyś byłem u urologa bo miałem obok najądrza dziwną kulkę, po usg stwierdził że to zwapnienie i samo zniknie i tak się stało już go nie ma. Ból jest taki że samo mnie nie boli jako tako ale jest bardzo czułe i bolesne podczas gwałtowniejszego ruchu, np. jak chodzę i stuknie mi o nogę lub penisa to czuje nieprzyjemny ból, jakbym sobie ścisnął całe jądro albo najądrze, taki ciągnący do góry. Dodatkowo zauważyłem z biegiem czasu że boli mnie przy tym kręgosłup nad plecami, oraz pośladek później i udo a teraz boli mnie cała noga od góry do samego dołu. Byłem u urologa, leczył mnie cipronexem chyba podejrzewał jakieś zapalenie ukł. moczowego ale nic mi to zupełnie nie pomogło. Jak bolało tak boli, tzn jest wyczulone przesadnie. Ostatnio zauważyłem również ze pojawił się problem z erekcją, rano nie czuje erekcji, mam problem z utrzymaniem wzwodu, a nigdy takiego problemu nie miałem. Podczas zbliżenia penis twardnieje odpowiednio i gdy np chcę wejść w partnerkę nagle zaczyna flaczeć. Podczas masturbacji jest podobnie, twardnieje, gdy na chwile przestane się masturbować szybko wytraca wzwód. Ostatnio gdy doszło do zbliżenia, partnerka mnie pieściła to miałem niepełny wzwód a z cewki wypływała mi sperma bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ mam 26 lat i to nie jest moja pierwsza partnerka. Podejrzewam że nie ma to podłoża psychicznego tylko związane jest z bólem jądra przez co nie wytwarza odpowiedniej ilości testosteronu co za tym idzie wzwód jest gorszy. Tylko czy mogłyby mi ktoś z Państwa podpowiedzieć co robić?

lukasz1986 

Wysłany: 2015-05-25, 23:33   

Cześć, mam to samo. Dodatkowo boli dól kręgosłupa w okolicy lędźwiowej . Ból jądra jest adekwatny do częstości wytrysku. Gdy wytrysków nie ma jakiś czas potrafi całkowicie ustąpić. Pojawia się wytrysk ból wraca.
Wzwód słabszy, poranne erekcje zdarzają się rzadko. Odwiedziłem kilku Urologów i Neurologa, niestety dalej nic nie wiem.

breakdance28 

Wysłany: 2016-03-23, 18:22   

mnie to samo dotyczy i do tego jest guz, urolodzy nic, że to nic groźnego ale to musi sie usunąć, nie boli jakoś ciężko ale to powoduje dyskomfort, kregosłup też boli gorzej niż zwykle

Odpowiedz do tematu