Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból jądra po seksie po dłuższej przerwie.
Autor Wiadomość
slacker7 

Wysłany: 2015-08-31, 15:20   Ból jądra po seksie po dłuższej przerwie.

Witam... W sobotę uprawiałem seks ze swoją dziewczyną, po niemal miesięcznej przerwie. Przerwa spowodowana była tym, że dziewczyna wyjechała na 3 tygodnie na wakacje, ostatni raz seks uprawialiśmy tydzień przed jej wyjazdem, czyli łącznie miesiąc przerwy mieliśmy. W sobotę wróciła, więc stwierdziłem, że musimy sobie ładnie nadrobić ten miesiąc przerwy. Najpierw gra wstępna, seks oralny, którego nie wytrzymałem i doszło do mojego orgazmu. Potem przeszliśmy do rzeczy, pierwszy raz było super, trwało to może jakieś 15-20 minut. Drugi raz trwał z godzinę, i tu zaczęly się schody. Poczułem, że dochodzę, i w tym samym momencie kiedy miał nastąpić wytrysk wyszedłem ze swej partnerki z zamiarem dokończenia ręką, niestety nie zdążyłem i wytrysk zaczął się nim złapałem penisa w rękę, wtedy poczułem ukucie w jądrach, albo między odbytem a jądrami, ciężko sprecyzować. Trochę bolało, ale odwiozłem ją do domu, wróciłem i poszedłem spać, na drugi dzień rano obudziłem się z porannym wzwodem i ciągle wyczuwałem ból, nieco mnie to zastanawiało. Dziś już mnie co prawda nie boli, ale mam uczucie ciężkości na jądrach. Dodam, że w końcowej fazie stosunku, któryś z moich domowników zaczął się krzątać po korytarzu. Jesteśmy dorośli, ale to jednak tak głupio, jakby ktoś coś usłyszał i nie powiem, bo nieco się zestresowałem. Co jeszcze powinienem nadmienić, to fakt, że przed wyjazdem uprawialiśmy seks regularnie, a podczas tej miesięcznej przerwy odmówiłem sobie masturbacji. Mam się o co bać? Powinienem udać się do specjalisty? Bo czytałem juz w internecie opinie facetów, którzy uprawiali seks i nie doprowadzali się do orgazmu, albo uprawiali seks przerywany w zły sposób i potem uskarżali się na ból w jądrach. Nie mam żadnego promieniowania na podbrzusze czy pachwiny, jądra ani nie są nabrzmiałe, ani sine, ani czerwone. Są takie jak zwykle. Wymacałem je dokładnie, nic nie wyczułem, ale nadal jest to wkurzające uczucie ciężkości. Może powinniśmy dopracować technikę seksu przerywanego, albo zaprzestać jego stosowania? Proszę o pomoc.

slacker7 

Wysłany: 2015-08-31, 17:52   

Zapomniałem dodać jeszcze, że często stymulowałem penisa bez wytrysku, podczas gdy dziewczyna była na wakacjach. Można po prostu powiedizeć, że była to masturbacja bez wytrysku, nieraz przerywana juz na granicy i w tych momentach pojawiał się owy ból, ale przechodził raczej po kilku sekundach. Kolejna sprawa jest taka, że jakaś godzinę temu postanowiłem dokonać masturbacji, wytrysk bez żadnego bólu, uczucie ciężkości jakby zmalało. Nadal czekam na odpowiedź kogoś, kto spotkał się z podobną rzeczą. Z góry dzięki. :)

Odpowiedz do tematu