Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyciekajacy mocz po jego oddaniu
Autor Wiadomość
maikel123 

Wysłany: 2016-10-24, 06:03   Wyciekajacy mocz po jego oddaniu

Witam , mam 28 lat i mam podobny problem jak wiele osób tu , gdyż po mikcji wyakpuje mi mocz , czy to jak idę czy siadam , zginam się . Bylem u urologa rok temu w czerwcu i powiedział ze to normalne . Zostawiłem to ale jak poczytałem to stwierdziłem ze jednak nie . Poszedłem do urologa prywatnie , zlecial badania i z posiewu nasienia wyszło ze mam gronkowca złocistego , po miesiącu wyleczyl em i przez dwa tyg było super , tzn nie było tej dolegliwości . Później powróciła i na ponownej wizycie lekarz stwirdzil ze teraz to baterie beztlenowe , gdyż posiew nie wyakal tlenowych . Leczył mnie na bakterie bez tlenowe przez 4 miesiące I bez powodzenia , później na wizycie mojego lekarza zastępował jego syn i on po badaniu usg stwierdził że mam kamienie , piasek w nerkach . Po dwóch miesiącach nie ustapilo , a na ostaniej wizycie na badaniu zobaczył ze lewa nerka juz jest czysta , tylko prawa jeszcze coś ma . Ale dalej po półtora miesiąca jest tak samo. Dodam taki fakt może istotny . Spotyk się z moją dziewczyną raz w tyg I ja mam tak ze nawet jej pocałunki wystarcza żeby "on" był gotowy . Tak samo jest jak śpimy razem i w nocy jak się przebudzam to "on " stoi . I czy nawet dochodzi do zbliżenia ale nie doprowadzimy do wtrysku to na drugi dzień czuje jakby był napuchniey moczowod i prostata. Staram się jak najszybciej jak juz jestem sam w domu doprowadzić do wtrysku , bo gdy tego nie zrobię to czuje jak ból w jądrze i tez w pachwinie . I po takim weekendzie z dziewczyną jest tak jak odczuwam gorzej. Dodam że drugi lekarz badając prostatę nawet na ostatniej wizycie , to gdy dotykał prostaty to czułem ból . Co mam robić ??? Ciężko jest z tym żyć

GregoryH 

Wysłany: 2016-11-01, 10:32   Wykapywanie moczu i ból przy podnieceniu

Zgłosić się do 3 urologa. Gdybanie na temat ewentualnego "piasku" w nerkach nie ma żadnego znaczenia u pacjenta, którego głównym problemem jest wykapywanie moczu. Dyskomfort odczuwany w okolicach miednicy u mężczyzn przy długotrwałym pobudzeniu seksualnym nie jest niczym niepokojącym, ale nasilenie dolegliwości, o których Pan pisze może wymagać leczenia objawowego.

maikel123 

Wysłany: 2016-11-01, 15:49   Re: Wykapywanie moczu i ból przy podnieceniu

Akurat wczoraj właśnie byłem u urologa . I ten stwierdził po objawach i po moich przejściach i badaniu ze mam przewlekle zapalenie prostaty i mówił ze to jest nie wyleczlane tylko mogę łagodzić objawy tego 😦

maikel123 

Wysłany: 2016-11-08, 06:59   Re: Wykapywanie moczu i ból przy podnieceniu

Tylko chodzenie do tych lekarzy i ich gdybanie to nie ma sensu , jeden mówi to drugi tamto , a lepiej jak nie było tak i nie jest .

Odpowiedz do tematu