Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
witam
Autor Wiadomość
fotograf00
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-12, 16:25   witam

Witam serdecznie wszystkich na forum :) z tego co widzę nie jest nas jakoś sporo, ale myślę, że znajdzie się kliku rozmówców :d

Pozdrowionka

lilka 

Wysłany: 2011-10-12, 20:38   

Witajcie jestem dojrzałą dziewczynką z kamieniami. Pochodzę z zachodniej Polski. Z kamieniami nerkowymi walczę od 17-go roku życia. Miałam już dwie operacje i dwa razy ESWl. Mam nadzieję , że spotkam tu bratnie dusze i porozmawiamy nie tylko na temat naszych kamyków. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :)

marekfrakan
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-09, 08:49   

Marek- tak mam na imię. Jestem tutaj nowy i totalnie zielony. Liczę , że tutaj poznam wielu fajnych ludzi z takimi pasjami jak ja. Chciałbym mieć tu z kim porozmawiać. Jestem typem komputerowca. Wiele czasu spędzam na grach ale bez przesady , robie też inne rzeczy to znaczy gram hobbistycznie w piłkę ręczną. Pozdrawiam wszystkich.

januszkodak
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-24, 14:07   

Moje imię to Janusz, mam 18 lat I trochę się nudzę. Jestem nowym członkiem tego forum chciałbym sobie tutaj pogadać z miłymi ludźmi. Mam nadzieje, że takich tutaj znajdę. Uwielbiam sport ale aktualnie tylko biegam , szukam jakiejś nowej dziedziny, gdzie mógłbym się trochę wyżyć. Myślę o sportach walki.

janek76 

Wysłany: 2020-04-01, 11:01   

Cześć, mam na imię Janek i w mojej rodzinie jest trochę przypadłości urologicznych dlatego pomyślałem, ze dołączenie tutaj może mi się przydać

Odpowiedz do tematu