Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Uczucie zapalenia pęcherza po nie spożywaniu płynów
Autor Wiadomość
Klaudia347 

Wysłany: 2016-12-03, 03:23   Uczucie zapalenia pęcherza po nie spożywaniu płynów

Witam
Od bardzo dawna zmagam sie z dość poważnym problemem, postanowiłam sie tym podzielic poniewaz od pewnego czasu nie moge przez to normalnie funkcjonować- bardzo mi się nasiliło. Zawsze dość dużo piłam, przez co chodziłam do toalety po 20 razy dziennie ( nie przeszkadzało mi to, poprostu lubiłam pić). Oczywiście równało się to z tym ze jak byłam na uczelni to co zajecia musialam odwiedzac toalete. Niedawno zauwazylam ze kiedy duzo nie wypije zaczynam miec uczucie jakbym miala zapalenie pecherza czyli ciagle uczucie parcia na pecherz, oddawanie bardzo malej ilosci moczu + okropny bol i pieczenie przez co nie moge zrobic nic , nie moge spac , siedziec , wtedy poprostu ide do kuchni i wmuszam w siebie tyle picia ile dam rade. Dopiero wtedy mi przechodzi i korzystam z toalety normalnie. Ponad to mi sie cały czas chce siku, dosłownie przez caly dzien. Przez ostatnie dni stwierdzilam ze zrobie eksperyment i zobacze co sie stanie, piłam bardzo mało, w srode tylko dwie szklanki herbaty i sok 350 ml, w czwartek wiec do toalety poszłam rano, przed wyjściem na uczelnie (około 10:30) i potem dopiero o 16:30 i przez cały ten czas czułam dość mocne parcie na pecherz ale staralam sie wytrzymac bo wiedzialam ze jak pojde do toalety to skonczy sie źle. W piatek tez niewiele piłam i teraz zaczal sie koszmar bo jest godzina trzecia w nocy wstalam do wc i wysikalam sie tyle co nic bol pieczenie juz sobie nie pospie chyba ze wypije z litr wody i przeczekam nastepne 30 min i bedd latac do wc co 5 min, nie wiem co mam robic to sie staje tak uciazliwe ze mam ochote sobie wyciac pecherz nozyczkami ; _ ; Nie chce ciagle czuc ze musze do wc, ale chyba pozostaje mi tam zamieszkać. Ktos ma podobnie i jakos to zwalczyl ? Błagam o pomoc bo juz nie daje rady. Mam 20 lat a problem za mna idzie juz od jakis paru lat.
,

abby
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-21, 16:52   

Witaj. Doskonale Cię rozumiem bo sama mam takki problem. Chodzę cały czas niewyspana bo w nocy cały czas wstaje żeby iść do ubikacji bo mam uczucie jakby mój pęcherz był już na maksa przepełniony po czym okazuje się, że wcale tak nie jest. Byłam z tym u urologa dostałam leki na zwiększenie pojemności pęcherza i jeszcze jakieś leki wyciszające...

Odpowiedz do tematu