Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku
Autor Wiadomość
Blasterm92 

Wysłany: 2016-09-29, 08:20   Twardy i skurczony penis w trakcie spoczynku

Witam, od paru miesiecy zmagam się z wyzej wymienionym problemem. Byłem u 5 urologów i każdy twierdzi że z członkiem jest wszystko w porządku lecz nalezy zoperować żylaki powróżka nasiennego 3 stopnia. Zgadzam się co do tego drugiego, niedługo mam wizyte na której ustale date i metode operacji lecz od czerwca mam problem z twardym członkiem gdy nie jest w stanie erekcji, tak jak by krew nie odplywala lub miala utrudniony przeplyw (lecz moge sie mylic co do tego). Zyly staja się grubsze i bardziej widoczne, całe prącie jest twarde, od początku aż do końca w głąb ciała, z wyjątkiem żołądzi. Już nie wiem co mam robić, mam to co raz częściej, gdy zaczyna się robić twardy to zaczyna mnie boleć i swędzieć w środku, a tętnice prącia które są po bokach są strasznie twarde. Pomóżcie mi bo juz nie wiem co mam robić, zaden urolog nie moze mi pomóc... Dodam jeszcze że w czasie tych paru miesięcy zdarzyło mi się 3 razy że miałem bardzo czerwoną skórę na mosznie przez okolo 2 dni za kazdym razem a następnie skóra ta delikatnie się łuszczyła, nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. Oraz mam dziwne "drżenie" w kroku, pare cm za moszną w głąb ciała, tak jak by drżał mięsień lub krew przelewała się przez coś ciasnego, nie wiem jak to nazwać. Najgorsze że to stało się z dnia na dzien, w ciągu jednej nocy. Krew w normie, wszystko w normie, ob w normie, PSA 1.1, mocz idealnie

GregoryH 

Wysłany: 2016-11-11, 13:50   Twardy i bolesny penis

Czy było włączone jakiekolwiek leczenie? Objawy przez Pana zgłaszane wcale nie muszą mieć związku ze schorzeniami penisa...

Odpowiedz do tematu