Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Stulejka - leczenie bez zabiegu
Autor Wiadomość
Joanna87 

Wysłany: 2013-02-05, 10:14   Stulejka - leczenie bez zabiegu

Mój partner ma 27 lat, jesteśmy ze sobą od ponad pół roku i od kiedy zaczęliśmy współżyć powiedziałam mu, że ma stulejkę częściową. Mówił, że tak miał zawsze. Skóra napletka schodziła do ok połowy bo była za wąska, oczywiście w stanie spoczynku schodziła normalnie, żołądź robił się czerwony ale twierdził, że nie boli go to. Nie ma problemów ze współżyciem, nie był jeszcze u lekarza. Lecz od niedawna skóra napletka schodzi cała ale zatrzymuje się tuż za żołędziem i oczywiście uciska, o kolorze żołędzia już nie wspomnę - jest bordowy. On mówi, że nadal nic go nie boli, odczuwa jeszcze większe doznania podczas stosunku i szybciej dochodzi. Czy fakt, że współżyje teraz regularnie, że skóra jest naciągana wpłynęło na to, że schodzi cała? czy można poradzić coś na to bez zabiegu? Czytałam, że naciąganie "ćwiczenie" skóry może powodować mikropęknięcia czy to niebezpieczne?

Pozdrawiam Joanna

Priapus 

Wysłany: 2013-02-10, 00:26   Leczenie stulejki bez operacji - rozciąganie

Skoro mężczyzna nie odczuwa bólu w czasie stosunku a napletek odprowadza się w czasie wzwodu to raczej nie ma problemów do niepokoju. Regularne współżycie może korzystnie wpłynąć na odprowadzanie napletka. Jeśli współżycie nie powoduje pęknięć napletka to nie powinna się Pani obawiać komplikacji z tym związanych.

Odpowiedz do tematu