Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Stulejka i krótkie wędzidełko
Autor Wiadomość
mat_w993 

Wysłany: 2014-12-29, 00:18   Stulejka i krótkie wędzidełko

Witam, chciałem wam opowiedzieć o mojej historii dot. stulejki.
Nie będę się rozpisywał, spróbuję pisać tylko te najważniejsze informacje.

W wieku 12-13 lat stwierdzono u stulejkę, dokładnie nie pamiętam tego zdarzenia ale pojechałem do szpitala na Klimontowie z Sosnowcu. Przeszedłem ten zabieg, lata mijały a moj penis sie nie powiększał. Siedziałem w gimnazjum potem w liceum i już byłbym po stosunku ale miałem problem z odkryciem żołędzia. Nie wiem czy to wina lekarzy z tego szpitala co miałem tam zabieg czy to ja zaniedbywałem higienę i przez to się rozwinęła dalsza choroba.

W tym roku, dokładnie w sierpniu zdecydowałem się że pójdę do doktora rodzinnego powiedzieć mu o moim problemie, on dał mi skierowanie do specjalisty urologa. Pojechałem na wizytę do Katowic ul.Dworcowa żeby doktor zbadał sprawę. Stwierdził, że mam za krótkie wędzidełko i trzeba to operować. Wypisał mi skierowanie do szpitala na operacje.
Byłem w kilku szpitalach ale te terminy to była masakra, trzeba było czekać po 5-6 miesięcy a ja juz nie umiałem wytrzymać, wiec zdecydowałem się że pojdę prywatnie.
Pojechałem więc do szpitala w Katowicach na ul. Sztrzeleckiej i się zapisałem na zabieg.
Zapłaciłem 900zł, czekałem 2 tygodnie.

Potem już doszło do operacji, lekarz doradził mi żebym wybrał obrzezanie ale nie pełne, zeby juz było po kłopocie i choroba się nie nawracała, wiec posłuchałem go i zgodziłem sie na obrzezanie.
Dla tych co boją się iść na operacje, od razu mowie ze nic nie czułem, dostałem strzała w kręgosłup i czułem jak mi od pasa w dół wszystko drętwieje, ogólnie to śmieszne uczucie :D
Szwy rozpuszczalne znikały w mgnieniu oka, krwi praktycznie nie było, niektórzy mówią że im krwawi strasznie po operacji, ale to chyba zależy od organizmu, nie wiem.

Jestem po operacji juz prawie 5 miesięcy i teraz chciałem sie dowiedziec co nie co

moj penis w stanie spoczynku jest nadal mały, (jakieś 7-8cm) nie wiem czy stulejka zatrzymuje rozwój członka, a w zwodzie ma "tylko" 13cm.

Teraz takie pytanie:
czy zacznie on jeszcze rosnąć? czy zależy to od czasu ?
czy są jakieę tabletki na powiększenie penisa? tylko chodzi mi o coś naturalnego

Chce widzieć tylko konkretne odpowiedzi i z głową.

Priapus 

Wysłany: 2015-02-02, 21:51   

Stulejka nie ma wpływu na rozwój członka. Nie ma tabletek na powiększenie penisa.

Odpowiedz do tematu