Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Spuchnięty napletek - załupek czy stulejka?
Autor Wiadomość
Hawkeye 

Wysłany: 2013-04-09, 18:11   Spuchnięty napletek - załupek czy stulejka?

Witam!

Nie ukrywam, że zarejestrowałem się na forum w związku z zawartym w temacie postu problemem.
Dnia wczorajszego zauważyłem u siebie opuchliznę napletka uniemożliwiającą odprowadzenie go na żołądź. Po kilkunastu godzinach oraz chłodnych okładach opuchlizna się zmniejszyła. Napletek nie jest nabrzmiały, w żaden sposób nie odczuwam bólu (bólu nie było również bezpośrednio po nastąpieniu dolegliwości) ani dyskomfortu z tym związanego, poza psychicznym. Niemniej jednak opuchlizna nadal pozostaje z tym, że napletek mogę już swobodnie sprowadzić na żołądź.
Proszę o opinię czy to aby nie jest załupek, którego zacząłem się obawiać po przestudiowaniu kilku stron www oraz jeśli jest to jedynie opuchlizna, jak mogę się jej definitywnie pozbyć?

Dodam, że opisana dolegliwość dotyka mnie po raz pierwszy, nigdy wcześniej nie miałem tego typu problemów ani z powodów naturalnych ani w wyniku kontaktów seksualnych. Obecny problem pojawił się co prawda w konsekwencji kontaktu seksualnego, aczkolwiek nie w wyniku penetracji, co wyklucza jak sądzę kwestie związane z higieną i zdrowiem mojej partnerki.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Priapus 

Wysłany: 2013-04-10, 20:13   Obrzęk napletka

Czy obrzęk ustąpił? czy chorujesz na cukrzycę?

Odpowiedz do tematu