Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Znalezionych wyników: 2
Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ból w pachwinach po wzwodzie
piotr1979

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 781

PostForum: Zaburzenia erekcji   Wysłany: 2019-09-01, 00:26   Temat: Ból w pachwinach po wzwodzie
Problem mam taki, że po wzwodzie mam bóle w pachwinach. Wzwód występuje rzadko i jest niewielki.
Co mi może dolegać i jakiego leczenia będę musiał się poddać?
  Temat: Wyciek moczu po mikcji po zrobieniu kilku kroków,
piotr1979

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 694

PostForum: Forum ogólne na temat diagnostyki i leczenia schorzeń cewki moczowej   Wysłany: 2019-09-01, 00:22   Temat: Wyciek moczu po mikcji po zrobieniu kilku kroków,
Witam
od kilku lat mam problem wyciekaniem moczu po mikcji. Po odejściu od toalety - zrobieniu kilku kroków wycieka jeszcze mocz mimo stania wcześniej po mikcji nad muszlą.
Ostatnio ok. 2 miesiące nastąpił też ból cewki, zwłaszcza w części przy pęcherzu i w kroku, ok 1 min po oddaniu moczu.
Udałem się do POZ który przepisał Cipronex ale ból powrócił następnie prywatnie do urologa który przepisał Apotamis i Biseptol i również ból powrócił po skończeniu antybiotyku. Jeżeli chodzi o wyciek moczu to poprawa była ale problem stopniowo powraca mimo dalej zażywania Apotamisu. Mocz wycieka coraz więcej. Mocz oddaję też zazwyczaj 2 razy w nocy.
Problem mam też taki, że po wzwodzie mam bóle w pachwinach. Wzwód występuje rzadko i jest niewielki.
Co mi może dolegać i jakiego leczenia będę musiał się poddać?

Skocz do: