Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przewlekły ból najądrzy po zapaleniu
Autor Wiadomość
pec666 

Wysłany: 2013-08-29, 22:49   Przewlekły ból najądrzy po zapaleniu

Witam, mam 22 lata. W styczniu miałem zapalenie najądrzy ktore ciągnęło się bardzo długo ... i dopiero po około 1,5 miesiąca zdołałem wyleczyć antybiotykiem Cipronex. później był spokój... aż 2 miesiące temu na nowo zaczęły boleć mnie jądra. po usg urolog stwierdził minimalne żylaki powrózka oraz wodniaki ale stwierdził że "absolutnie nie są jeszcze do roboty". 3 dni temu zaczęły mnie pobolewać nerki. nie jest to jednostajny ból. zwłaszcza wieczorami bywają takie okresy że co minutę czuję przez 5 sekund ukłucie/skurcz/silny ból :( dzisiaj natomiast mam wrażenie że znowu ból "schodzi niżej" w rejony jąder.... czy jest możliwe żeby to było jakieś połączone ze sobą? czy powinienem szukać lekarstw na nerki np. urosept czy też znowu na jądra? nie mam problemów z oddawaniem moczu, nic mnie nie szczypie itp.

Livestrong 

Wysłany: 2013-12-12, 22:01   Ból najądrzy i okolicy lędźwiowej

Zapalenie najądrza objawia się bólem najądrza, jego powiększeniem i bolesnością w czasie palpacji. Pacjent z reguły gorączkuje. Prawdopodobieństwo jednoczesnego obustronnego zapalenia najądrza jest mało prawdopodobne. Warto zastanowić się czy dolegliwości w okolicy moszny nie mają związku ze schorzeniami kręgosłupa.

Odpowiedz do tematu