Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Preejakulat
Autor Wiadomość
test
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-06, 09:12   Preejakulat

Czy moze zna moze przyczyne owego problem. Zauwazylem ze czesto bywa u mnie tak, iz preejakulat pojawia sie jeszcze zanim nastapi erekcja. Pozniej naprawde ciezko (o ile wogole) uzyskac mi erekcje. Penis wrecz sie kurczy i najzwyczajniej w swiecie idzie spac. Poranne erekcje wystepuja normalnie, jak chce takze nie ma z tym problem. Problem wystepuje gdy kobieta pojawia sie na horyzoncie, wtedy zaczyna sie problem,nie zawsze lecz bardzo czesto..

Z gory dziekuje za wszelakie odpowiedzi

agal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-06, 14:32   

Witam. Preejakulatem bym się nie przejmował ponieważ jest to normalna reakcja fizjologiczna. Wydziela się przed stosunkiem. W różnej ilóści ( zależy to od danego dnia, od konkretnej osoby ponieważ u niektórych wydziela się w wiekszej ilóści, u niektórych w mniejszej).

Jeśłi chodzi o problemy z erekcją to czy nie jest tutaj kłopotem sfera psychiczna? Czy próbowałeś wspomagać się środkami bez recepty na erekcję?

worry
[Usunięty]

Wysłany: 2020-05-07, 09:02   

Mam podobny problem. Z tym,ze nie tylko nie jestem w stanie uzyskać erekcji. A jeśli już uzyskam to penis w trakcie stosunku opada, potem się podnosi. No i mam problem z wytryskiem bo potrafi nawet flaczkiem wytrysnąć :P no masakra normalnie.

Odpowiedz do tematu