Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawdopodob. zapalenie cewki + antybiotyk 5 dni - nie działa
Autor Wiadomość
karmi12 

Wysłany: 2016-09-29, 18:38   Prawdopodob. zapalenie cewki + antybiotyk 5 dni - nie działa

Witam,

Mam problem ponieważ od łącznie 7 dni mam ten sam problem podczas oddawania moczu. Ból umiejscowił się w żołędzi i boli podczas dotyku oraz nasila się i pieczenie niemiłosiernie podczas oddawania moczu.

Leczyłem się sam dwa dni furaginom (różnymi lekami) - 2x3dziennie. Nic nie pomagało. A zazwyczaj przy zapaleniu pęcherza jak ręką odjął.
Później dołożyłem zuravit (zero poprawy). Załatwiałem się tylko na paracetamolu 1000mg

Następnie udałem się do internisty i przepisał mi Levolax -1x1dziennie. Mija 5 dzień. Codziennie pije po 3-5 l płynów (w głównej mierze herbata bez cukru z cytryną) nic nie pomaga

Dziś byłem u internisty, który stwierdził że już powinno mi przechodzić. Zalecił wzięcie antybiotyku do końca (a już się kończy) + nospa + prostimen

Ja dalej mam te same dolegliwości, co robić dalej? Pomóżcie

GregoryH 

Wysłany: 2016-10-07, 15:28   Ból cewki w obrębie żołędzi

Musisz zgłosić się do urologa, który ustali czy ból spowodowany jest patologią w obrębie cewki moczowej (np. kamica cewki, zapalenie etc.), czyt ból promieniuje z innego miejsca...

Odpowiedz do tematu