Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Poziom EGFR poniżej 60
Autor Wiadomość
beata123 

Wysłany: 2013-09-10, 13:53   Poziom EGFR poniżej 60

Witam.
Od pewnego czasu doskwierają mi rwące bóle kości-to dłonie ,to drętwienie nóg,to kręgosłup.Poszłam do lekarza na którym wymusiłam zrobienie podstawowych badań (stwierdził ,że wy młodzi to w tym wieku to byście chcieli sobie tylko badania robić-prawie wyśmiał moje objawy i stwierdził ,że to na tle nerwowym). Po odebraniu wyników krew jest w normie (glukoza tylko na granicy normy) jednak mocz: egfr poniżej 60,ciężar właściwy na granicy normy,leukocyty usiewają wpw,erytrocyty luźno usiewają wpw,nabłonki płaskie liczne i liczne bakterie oraz urobilinogen na granicy minimum,keratynina 0,89mg/dl. Czy to źle??? Moja siostra ma przewlekłą chorobę nerek (zaburzenie gospodarki-fosforanowo-wapniowej czy to może być dziedziczne??? Mówi ,że też ma efgr poniżej 60???? Czy ten wskaźnik już zawsze będzie poniżej 60 czy to przejściowe?
Jakie badania powinnam wykonać? Czytałam ,że przy zaburzeniu gosp.fosf-wapniowej występuje osteodystrofia nerkowa,która właśnie charakteryzuje się bólem kości. Co powinnam teraz zrobić?

Odpowiedz do tematu