Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Piasek/drobne kamienie, nawracające zapalenie pęcherza
Autor Wiadomość
wikaa 

Wysłany: 2017-10-09, 12:57   Piasek/drobne kamienie, nawracające zapalenie pęcherza

Proszę o pomoc i poradę.. :(mam 21 lat. moj koszmar zaczął sie od nawracającego zapalenia pęcherza . Chociaz podobno wyniki moczu i posiew były ok. Zaczęło sie w czerwcu . W sierpniu dopiero wreszcie doczekałam sie usg, wykryto piasek na obu nerkach i pani która mi robiła to usg uspokoiła mnke ze napewno sie tego pozbędę i bedzie w porzadku a zapalenia pęcherza sa pewnie od tego i tez przejdą gdy wyleczę sie z piasku. 19 sierpnia dostałam ataku kolki, pare godzin niesamowitej męczarni, potem zatrucie bo lekarze dali mi antybiotyki którymi sie zatrułam.. bo było tego za duzo na raz. Potem znow zapalenie pęcherza i znow furagina.. po raz setny. Przez jakis czas było nawet ok. Brałam cały czas Fitolizyne urosept i rowatinex, pod koniec listopada miałam zgłosić sie na kontrole do urologa. Jednak tydzień temu zaczął znow bolec pęcherz wiec zrobiłam badania moczu.. ph7, erytrocytów nie wykryto ale raz rano jak sikalam zauważyłam ze mocz jest teoche czerwony. Białka tez nie ale czasem mocz sie pieni wiec to moze byc białko .. oprocz tego nieliczne nabłonku płaskie, leukocyty 5-10 i liczne bakterie . Wiec znow furagina.. a po 2 dniach sie zaczęło . I trwa. Od środy zaczęłam odczuwać mdłości, w piątek były juz silniejsze, zero apetytu, raz tylko biegunka, i cały czas tak mam a jest poniedziałek.. dwa razy byłam u lekarza, dali mi cipronex (leków na piasek niw pije bo mi ciagle niedobrze), na mdłości nic bo stwierdzili ze to moze byc wirus i po prostu pewnie grypa żołądkowa. Ze powinno samo przejść . Ale przeciez to trwa juz tyle czasu .. i mam tylko mdłości i gorączkę zero biegunki i bólu brzucha.. wiec mam kilka pytań i blaaagam o pomoc !!!
1.obawiam sie ze te mdłości i gorączka mogłyby byc od pęcherza i tych bakterii? (Nerki nie bolą przy uderzaniu w nie). Moj chłopak tez w sobotę wymiotował tylko jemu przeszlonpo paru godzinach .. a u mnie tyle dni.
2. Czy sa tu osoby ktore pozbyły sie piasku ? Czy tam drobnych złogów? Bo ja w zasadzie nie wiem co mam dokładnie, nikt mi nie sprecyzował ile i jakie.. Bo usłyszałam od jednego lekarza ze to moze byc do konca zycia .. a jesli tak to wole sie zabic niz zyc tak jak teraz na lekach, boje sie cokolwiek zjeść, pije tylko litry wody i leki.. i najgorszy ten pęcherz . Nie mam siły i zaczynam miec straszne mysli.. po prostu nie mam siły .
3. Czy powinnam zgłosić sie do szpitala..? Czy tam pomogą mi z tym przeklętym pęcherzem i .. czy jest opcja zeby usunęli mi to co mam na nerkach?
Błagam o pomoc :(

wikaa 

Wysłany: 2017-10-12, 18:25   

Odświeżam temat. Ciagle mdłości nie ustępują, byłam nawet na sprze . Pije IPP raz dziennie rano, ma pomoc, podobno podrażnienie żołądka . Nie mam pojęcia czym... moze lekami odwadniającymi na piasek których teraz juz nie pije ? I mecze sie wciaz z tymi Mdłościami i pije tez cipronex ... mam nadzieje ze wszystko przejdzie i ustąpi samo .
Nie miałam robionej gastroskopii .. nie wiem czemu, moze przez to ze to tylko mdłości bez bólu?
Przy okazji soru wykonali mi badanie usg - brak złogów, brak kamieni (co do piasku nw bo go nie widac), bez zastoju, ogolnie wszystko wyglada na ład i porządek. Mocz - jak zwykle zle. Bakterie leukocyty nabłonki płaskie a nawet okrągłe .. cokolwiek to znaczy. Krew tez była ale myśle ze to prze końcówkę okresu. No i bakterie a przypominam ze biorę cipronex :)
Teraz przede wszystkim modlę sie aby mdłości i problemy żołądkowe dały mi juz spokoj . Lekarznpowiedzial ze powinno mi przejść .
Trzymajcie kciuki. Jesli ktoś ma takie dolegliwości to prosze o komentarz - mozliwe ze to przez cipronex mam tez podrażniony żołądek . Najgorsze jest to ze prawie nic nie jem bo nie wchodzi mi po prostu :(

Odpowiedz do tematu