Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Objawy uboczne po zastrzyku ELIGARD
Autor Wiadomość
Gość
Gość
Wysłany: 2011-05-27, 22:57   Objawy uboczne po zastrzyku ELIGARD

Od dzisiaj przyjmuję Eligard. Po zastrzyku miałem miękkie nogi, zaburzone widzenie , ogólne osłabienie,zawroty głowy.Jak często mogą występować te objawy? Za 3 miesiące kolejny zastrzyk. Kiedy powinienem prosić lekarza o skierowanie na scyntygrafię kości?
 
 
GregoryH 


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 389
Skąd: Princeton-Plainsboro
Wysłany: 2011-05-28, 13:20   Rak prostaty - zawroty głowy po Eligardzie

Jest bardzo mało prawdopodobne żeby ELIGARD spowodował takie objawy w momencie podawania. Bardziej prawdopodobne jest pojawienie się opisanych objawów jako wynik reakcji stresowej. Więcej informacji na temat hormonoterapii stercza w artykule: Rak prostaty - hormonoterapia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   




Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum by phpBB3 Assistant