Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Niby wszystko ok, ale często siusiam
Autor Wiadomość
Konrad200 

Wysłany: 2019-11-06, 12:46   Niby wszystko ok, ale często siusiam

Jestem dojrzałym 55 latkiem. No i jak to bywa w tym wieku często wstaję w nocy bo muszę oddać mocz. Często 3-4 razy. No więc zrobiłem wyniki PSA i udałem się z tym do urologa. Zbadał mnie, usg, paluszkiem, itd. Wyniki mam dobre. USG jamy brzusznej, podbrzusza itd w porządku. Wstawanie 3-4 razy w nocy uznał, że to w normie i nie zalecił żadnych lekarstw. Wizyta za rok. No i jak to bywa u nas w kraju, wizyta oczywiście płatna, z NFZ dopiero za kilka miesięcy. No to w czym problem? Żałuję, że mimo wszystko nie poprosiłem o jakiś lek, aby te wstawanie w nocy było rzadsze. Kolejna wizyta i 200 zł może się skończyć tym samym, że przekona mnie, żeby odpuścić lub może przepisze jakiś lek. No i stąd moja tutaj obecność. Suplementy prostatowe bez recepty nic nie pomagają. Pewnie jest jakiś lek na lekarstwo, które może mi przepisać internista - jako kontynuacja leczenia zalecanego u urologa, ale nie wiem jaki lek byłby w sam raz dla mnie. Stąd prośba o zasugerowanie mi przez kogoś stąd z podobnym "problemem" jaki byłby w sam raz dla mnie lek, by zmniejszyć 3-4 wstawanie do 2. Staram się pić mniej wieczorem, ale to nie daje rezulatatu.

Odpowiedz do tematu