Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to stulejka?
Autor Wiadomość
thesmoke 

Wysłany: 2018-02-25, 23:28   Czy to stulejka?

Witam, mam 15 lat, rok temu bylem u urologa, poniewaz nie schodził mi napletek z żołedzia, lecz okazało się, ze wszystko było jak być powinno. Jednak w trakcie wzwodu nie mogę go zdjąć, mogę tylko lekko ściągnąć, by zrobił się mały otwór na samym jego szczycie, napletek bez wzwodu schodzi prawidłowo i wszystko jest okej, lecz przy wzwodzie czuje opór, nie wiem czy po prostu boje się tak samo go zdjąć, jak nie moglem bez wzwodu kiedys, czy po prostu obawiam się zdjąć go sam, tak samo jak kiedys bez wzwodu, czy to jakas choroba, np stulejka? W dzieciństwiem niby mialem problemy ze stulejka, lecz rodzice byli u lekarza i wzsystko bylo okej. Chciałbym zeby obeszlo się bez kontrol u urologa, czy czegokolwiek takiego, rozumiem tez ze po poscie nie da się określic na 100%, ale czy da się cos z tym zrobic, czy mam się nastawic, ze to stulejka lub murowana wizyta u urologa?

vladpalownik 

Wysłany: 2019-03-20, 12:48   

z tego co piszesz masz stulejke. przedw wsyztskim musisz psychicznie sie do tego nastawic bo widze problemy glownie na tym tle. po pierwsze - urolog nie pies, nie ugryzie cie. nie ma sie czego wstydzic bo on po to jest aby leczyc. podrugie - im szybciej pojdziesz tym szybciej bedziesz mial problem z glowy. nie wiem kto ci kazal sciagac napletek na sile - NIGDY tego nie rob. powstaja w ten sposob rany, mikrourazy, blizny, ktore jeszcze bardziej zwezaja otwor. tzw. "cwiczenie" napletka nie daje przewaznie rezultatow,nie w tym wieku. na wlasna reke nic nie nalezy robic, bo mozesz pogorszyc sytuacje. wez cos na uspokojenie i po rpostu idz do urologa. skad jestes - bo moge polecic co najmniej dwoch z olawy i wroclawia.

krys 

Wysłany: 2019-05-20, 10:44   

stulejka albo wędzidło. tak czy owak - urolog rozpozna problem.

Krzysiek7171 

Wysłany: 2019-06-06, 09:16   

vladpalownik napisał/a:
nie wiem kto ci kazal sciagac napletek na sile - NIGDY tego nie rob. powstaja w ten sposob rany, mikrourazy, blizny, ktore jeszcze bardziej zwezaja otwor. tzw. "cwiczenie" napletka nie daje przewaznie rezultatow,nie w tym wieku. na wlasna reke nic nie nalezy robic, bo mozesz pogorszyc sytuacje. wez cos na uspokojenie i po rpostu idz do urologa. skad jestes - bo moge polecic co najmniej dwoch z olawy i wroclawia.

witam to mój pierwszy post. pzeczytalem róźne fora o stulejce i wydaje mi się że też to mam bo wszystkie objawy się zgadzaja. niestety zanim tu trafiłem przez kilka tygodni prubowałem rozćwiczać napletek no i chyba takjak piszesz trochę sobie zaszkodziłem bo skurę mam zaczerwieniona i taka jakby ciensza boli przy dotykaniu. taka jest teraz jak przy twożeniu się blizny na ranie. jeśli znasz dobrego urologa z Oławy to ja chętnie skorzystam, z Worcławia też może być.

vladpalownik 

Wysłany: 2019-09-24, 10:36   

Krzysiek7171 napisał/a:

witam to mój pierwszy post. pzeczytalem róźne fora o stulejce i wydaje mi się że też to mam bo wszystkie objawy się zgadzaja. niestety zanim tu trafiłem przez kilka tygodni prubowałem rozćwiczać napletek no i chyba takjak piszesz trochę sobie zaszkodziłem bo skurę mam zaczerwieniona i taka jakby ciensza boli przy dotykaniu. taka jest teraz jak przy twożeniu się blizny na ranie. jeśli znasz dobrego urologa z Oławy to ja chętnie skorzystam, z Worcławia też może być.

W Oławie już niestety tamten lekarz nie przyjmuje, natomiast jeśli nie masz daleko to polecam wybrać Ci się do Wrocławia - dr Tuchendler na ul. Przyjaźni, mega dobry lekarz i chirurg. Stulejki robi w swojej klinice, wychodzi się godzinę po zabiegu do domu i zapominasz o problemie. O rozćwiczaniu to w ogóle zapomnij bo to może działać na 4-letnie dzieci, a nie na dorosłych facetów. Powodzenia.

Anonimx123 

Wysłany: 2020-04-15, 14:10   

Witam. Mam pewien problem ponieważ nie jest do końca pewny czy posiadam stulejkę. Bez zwodu napletek schodzi bez problemów. Natomiast martwi mnie jedna sprawa ponieważ podczas wzdowu gdyby napletek schodzi to pod penisem przyjmuje postać jakby faudki. Czytałem o tym dużo i nie jestem pewny czy to stulejka, w niektórych artykułach pisali że tak w innych że to normalne. Dodam tylko że mam 17 lat. Proszę o pomoc

Odpowiedz do tematu