Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sie dzieje z moim penisem ? Ból i dziwne żyły
Autor Wiadomość
Gontarek 

Wysłany: 2016-05-24, 18:40   Co sie dzieje z moim penisem ? Ból i dziwne żyły

Witam

Wszystko zaczeło się jakieś pół roku temu, zaczałem zauważać na moim członku dziwne żyły które podczas spoczynku były niewidoczne jednak pojawiały się podczas wzwodu lub przez długi czas po stosunku. Są takie jakby grube że podczas dotyku jednej z nich zmienia ona swoje położenie tak jakby poruszała się po penisie. Od tego czasu mam również bóle podczas stosunku seksualnego, takie pulsujące trwające chwile. Podczas wytrysku to już w ogóle brak jakiejkolwiek przyjemnośći tylko ból :(
Czasami też piecze mnie podczas oddawania moczu. Stosuje od 4-5 miesięcy maść Clotrimazolum ( grzybicza) oraz opatrunku z Borasolu, rumianku no i maść Lioton lub Heparinum na te żyły. Jednak nawet jesli jest poprawa to po jedym stosunku znowu mam to samo. Byłem z tym u urologo obejrzał mnie przez niecałą minutę stwierdził ze jestem zdrowy i ze pomyliłem lekarzy bo żyłami i kwestią wizualną penisa zejmuje sie dermatolog...

Od jakiegoś czasu zauważyłem też bardzo dziwne ukrwienie na mosznie. (Zdjęcie w załączniku )

Nie wiem co robić , zawsze byłem zdrowy jak rybka a teraz seks ani nic innego nie sprawia mi przyjemnośći tylko ból. Nawet teraz jak siedze to taki pulsujący ból w lewej górnej częsci napletka.

Błagam o pomoc

13275092_1026956197390249_1199335422_o.jpg
Plik ściągnięto 6807 raz(y) 80,16 KB

Gontarek 

Wysłany: 2016-05-25, 16:13   

IξPomocy !
Czy te jądra sa normalne ?
Dorzucam zdjęcie w spoczynku żył, czasami sa widoczne jeszcze bardziej a czasami prawie wcale ich nie widać. Dodam ze ogólnie mam żylasta budowę ciała.

image.jpeg
Plik ściągnięto 2242 raz(y) 145,96 KB

esz.mateusz 

Wysłany: 2019-01-11, 14:25   

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak poradziłeś sobie z problemami? moj przypadek jest identyczny. Mam 26lat, nigdy nie miałem problemów zdrowotnych, z tymi sprawami tez wszystko było ok. Ale od roku mój członek bardzo sie zmienił.... ze twoich zdjęć i z opisu wszystko się pokrywa z moimi objawami w 100%. Jak wygląda sytuacja u Ciebie? udało ci się ustalić przyczynę?

ogórek 

Wysłany: 2019-01-15, 13:38   

masz jakies problemy z krążeniem?

esz.mateusz 

Wysłany: Wczoraj 14:21   

Krążenie ok. Byłem też z tym w grudniu u naczyniowca, powiedział że żyły są ok, przyznał że mogło się coś zmienić "ale wie Pan, z upływem lat mogą się jakieś żyły pojawiać'", przypisał mi cyclo3fort na wzmocnienie. W ostatnich 2 tygodniach zauważyłem drobne skrzepy krwi w nasieniu i ból w cewce moczowej.

Odpowiedz do tematu