Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból wewnątrz cewki od 9 miesięcy
Autor Wiadomość
prostek 

Wysłany: 2016-09-12, 14:21   Ból wewnątrz cewki od 9 miesięcy

Witam,

w styczniu zdiagnozowano u mnie zapalenie cewki moczowej, następnie zapalenie prostaty. Wszystko zaczęło się od stosunku seksualne z użyciem olejku. Po stosunku odczuwałem ogromne parcie na mocz, niestety bez możliwości mikcji. Pierwszy tydzień to leczenie na własną rękę z zastosowaniem furagin i urosept. Następnie urolog zastosował Duracef, Metronidazol. W ciągu okresu zażywania leków raz było lepiej raz gorzej. Pojawił się ból w kroczu. Od jakiegoś czasu zażywam Lewofloksacynę. Myślałem, że dzięki niej objawy zostaną wyeliminowane. I faktycznie przez cały lipiec było prawie że dobrze. Niestety od września nawrót mimo ciągłego jej zażywania. Cały czas dokucza mi ból w cewce podczas wstawania z pozycji siedzącej do stojącej. Czasami uniemożliwia mi to poruszania się. Kłucie (tak jakby prądy) na czubku penisa. Jestem pod opieką psychiatry. Nie ukrywam, że psychicznie strasznie podupadłem.
Badania jakie wykonałem to:
Cystoskopia - stwierdzono zapalenie prostaty, prostaty z wybroczynami, jednorodnej konsystencji, cewka moczowa prawidłowa. Utrudniony pasaż ze względu na postawę pacjenta.
Badanie ogólne moczu - wszystko w normie
Posiew nasienie - nie wykryto bakterii.
Krew - wszystko w normie w tym psa również.

Ostatnio zacząłem przyglądać się mojej cewce i widzę w niej tak jakby białą plamę coś jak afta w jamie ustnej. Nie wiem czy to normalna jej budowa czy też jakieś skupisko bakterii. Proszę o interpretację zdjęcia (zdjęcie należy powiększyć). Z góry serdecznie dziękuję.

WP_20160912_13_33_25_Pro.jpg
Plik ściągnięto 32 raz(y) 234,71 KB

Odpowiedz do tematu